terazmuzyka.pl
Koncerty 1866V  
rf | 11 marca 2019
0

Pol'and'Rock Festival 2019 z trzema nowymi wykonawcami w składzie

Poznaliśmy aż trzy nowe gwiazdy tegorocznego Pol’and’Rock Festival. Tym razem jest to dwoje polskich wykonawców i jeden zagraniczny.

Pol’and’Rock Festival 2019 poszerzył skład o trzech kolejnych wykonawców. Po serii ogłoszeń na dużej scenie, poznaliśmy teraz pierwszego reprezentanta małej sceny, a będzie nim Sidney Polak. Ponadto do składu festiwalu dołączyli też Dub Fx oraz Renata Przemyk, która będzie świętować 30-lecie swojej działalności scenicznej. Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Wcześniej poznaliśmy szereg wykonawców, którzy zagrają na dużej scenie tegorocznej edycji festiwalu. Są to: Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek i Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 188V  
Koncerty 1686V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group