terazmuzyka.pl
Koncerty 693V  
mg | 24 maja 2019
0

Philip H. Anselmo & The Illegals w Polsce. Poznaliśmy gości specjalnych

Już w lipcu odbędzie się jedyny polski koncert Philip H. Anselmo & The Illegals. Organizator podał właśnie nazwy gości specjalnych!

Jeden z największych wokalistów i frontmanów w historii metalu powraca do Polski, aby dać wyjątkowy koncert. Phil Anselmo i jego przyjaciele z The Illegals zaprezentują bowiem wybór kompozycji zespołu, który dał Amerykaninowi z Nowego Orleanu nieśmiertelną sławę, czyli Pantery.

Philip Anselmo wskazuje płytę Metalliki, która nigdy nie powinna powstać

Wokalista znany między innymi z zespołów: Down czy Superjoint Ritual, wystąpi w swojej solowej odsłonie 14 lipca w warszawskim klubie Progresja. Choć koncert został wyprzedany, organizator poinformował o dwóch gościach specjalnych, którzy pojawią się w Warszawie. Mowa o Mentor oraz Minetaur.

Amerykański muzyk, wraz z projektem The Illegals, ma na koncie już dwa studyjne albumy, w tym zeszłoroczny krążek „Choosing Mental Illness As A Virtue”, wydany przez jego własną wytwórnię – Housecore Records.

Trasa „Choosing Mental Illness Tour” będzie promować będzie powyższy album, ale Anselmo obiecuje, że specjalnie dla fanów zgromadzonych w Warszawie, grupa wykona koncertowy set składający się z utworów legendarnej Pantery. Takich kultowych numerów jak chociażby „I’m Broken” czy „Walk” z pewnością nie zabraknie. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 347V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 662V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group