terazmuzyka.pl
Film / serial 1182V  
mg | 22 maja 2019
0

„Pewnego razu... w Hollywood”. Zobacz drugą zapowiedź głośnego filmu Tarantino

Oczekiwany przez wielu film „Pewnego razu... w Hollywood” miał swoją premierę podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. W sieci pojawił się również kolejny zwiastun produkcji.

Film „Pewnego razu... w Hollywood” nie ukaże się – jak planowano – 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw, jakich wyznawcy Charlesa Mansona dopuścili się w willi Romana Polańskiego. Kinowa premiera filmu została przesunięta na wcześniejszy termin i ukaże się 26 lipca 2019 roku, natomiast wczoraj produkcję wyświetlono podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

Zobacz pierwszy plakat promujący film!

W filmie opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al PacinoRafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt RussellMichael MadsenTim RothMargot RobbieDakota FanningDamian Lewis oraz Luke Perry.

Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji, teraz w sieci możemy podziwiać kolejną:

W sieci pojawiały się pierwsze recenzje „Pewnego razu... w Hollywood”, które niezwykle optymistycznie opisują najnowsza produkcję Tarantino. Film utrzymany jest  w klimacie pozostałych produkcji reżysera, dlatego nie zabrakło kontrowersji i czarnego humoru. Wydaje się, że będzie to jedna z najciekawszych tegorocznych premier.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group