terazmuzyka.pl
Newsy 379V  
mg | 14 czerwca 2018
1

Paul McCartney zagrał nowy utwór. Płyta w drodze?

Niewykluczone, że nowa płyta eksbeatlesa zostanie opublikowana w najbliższym czasie. Nie ma co do tego pewności, ale już teraz możemy zapoznać się z premierowym utworem „Come Home To You”.

Paul McCartney kilka dni temu wystąpił w niewielkim klubie w Liverpoolu. Występ nie był wcześniej reklamowany, dlatego znajdujący się akurat w pubie Philharmonic ludzie musieli się zdziwić, gdy nagle eksbeatles zaczął przygrywać na gitarze i śpiewać. Podczas tego występu zaprezentował zupełnie nową kompozycję.

Black Stone Cherry za kilka dni w Polsce

– To jeszcze nie zostało opublikowane. Pierwszy raz gramy ten utwór publicznie – powiedział McCartney i zaraz rozbrzmiały pierwsze dźwięki „Come Home To You”:

Nieoficjalne źródła sugerują, że McCartney nagrał już nowy album i może on zostać opublikowany, oczywiście bez zapowiedzi, w najbliższym czasie. Da się nawet przeczytać, że kolejne solowe wydawnictwo legendarnego artysty ujrzy światło dzienne już jutro, 15 czerwca. Nie ma oczywiście na to żadnych dowodów.

Warto przypomnieć, że Paul McCartney już w styczniu mówił, że nowy album jest na ukończeniu i zostanie opublikowany w tym roku:

Robię nową płytę, co sprawia mi wielką frajdę. Jestem w środku całego procesu. Pracuję z producentem, z którym pracowałem dwa lata temu nad muzyką do filmu animowanego. Pracował z Beckiem i zdobył za to nagrodę za Album Roku. Potem pracował z Adele i zdobył nagrody za Piosenkę Roku, Album Roku i oczywiście Producenta Roku.

Przypomnimy, że dyskografię muzyka zamyka opublikowany w 2013 roku album „New”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
BarrySkiddy [62.133.***.***] dodano: 20.06.2018, 21:04 #1
Kawałek nazywa się Come On To Me a nie tak jak podano w artykule Come Home To You Mrugnięcie
Zobacz także
Newsy 372V  
0

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 150V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1208V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
Newsy 1344V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group