terazmuzyka.pl
Newsy 3300V  
rf | 14 czerwca 2018
1

Ozzy wspomina ostatnią rozmowę z Lemmym: Nie poznał mnie

Ozzy Osbourne wspomniał ostatnią rozmowę, jaką odbył z Lemmym Kilmisterem. Miała ona miejsce w dniu śmierci lidera Motörhead.

Podczas wręczenia nagród Golden Gods Metal Hammera Ozzy Osbourne wspomniał swojego przyjaciela, Lemmy’ego Kilmistera, który zmarł w grudniu 2015 roku. Ozzy miał okazję rozmawiać z nim tuż przed śmiercią.

Black Stone Cherry za kilka dni w Polsce

Tak Ozzy wspomina ostatnią rozmowę z Lemmym:

Zadzwoniłem do niego w dniu, w którym zmarł. Wiedziałem, że umiera. Nawet mnie nie poznał. Musiałem powiedzieć: „Lem, to ja, Ozzy”. Tylko coś zabełkotał do słuchawki. Zawołałem: „Lemmy, do cholery, trzymaj się, jadę do Ciebie”.

Powiedziałem do Sharon: „Kurwa, wsiadaj do samochodu, jedziemy do niego”. Gdy mieliśmy wychodzić, podeszła do mnie i powiedziała: „Za późno, odszedł”. Przytłoczyło mnie to. Nie będę udawał, że tak nie było.

Ozzy Osbourne jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej, która ma potrwać do 2020 roku. Czy będzie to rzeczywiście jego pożegnanie ze sceną. Jego gitarzysta, Zakk Wylde, w niedawnej rozmowie z „Teraz Rockiem” powiedział:

Może pewnego dnia Ozzy mi powie: „Hej, stary, nagrajmy jeszcze jedną płytę. Masz jakieś riffy?”. Wiem, że teraz jamuje ze swoimi przyjaciółmi. Nigdy nic nie wiadomo. Może w 2020 roku Ozzy powie: „Ciągnijmy to dalej”. Wtedy ja mu odpowiem: „Dobra, nie ma problemu”. Cokolwiek postanowi zrobić, będę przy nim.

W ramach pożegnalnej trasy Ozzy zagra już 26 czerwca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie on gwiazdą tegorocznej edycji Impact Festival. Oprócz niego na scenie zobaczymy także Bullet For My Valentine i Galactic Empire.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kolol [93.105.***.***] dodano: 15.06.2018, 21:53 #1
Ozzy to dement jakich mało. Śpiewa swoje a zespół gra swoje. Sharon to chciwa bladź. Ssie ozzego na maksa.
Zobacz także
Newsy 377V  
0

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 152V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1210V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
Newsy 1346V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group