terazmuzyka.pl
Newsy 1818V  
mg | 22 października 2018
0

Ozzy Osbourne o swojej chorobie: Wszyscy byli śmiertelnie poważni

Kilka odwołanych koncertów, zabiegi i hospitalizacja – tak wyglądały ostatnie dni u Ozzy’ego Osbourne’a, który zmagał się z poważnymi infekcjami w dłoni. Specjalnie się jednak tym nie przejął.

W ostatnim czasie kolejny rozdział „Zaufaj mi, jestem dr Ozzy” napisał się sam. Były wokalista Black Sabbath trafił do szpitala, gdzie musiał przejść zabiegi w związku z poważnymi infekcjami, które zaatakowały jego dłoń. Początkowo sprawa wyglądała na błahą, ale ostatecznie Ozzy Osbourne musiał odwołać aż cztery koncerty, a jego hospitalizacja znacznie się przedłużyła.

Ozzy Osbourne odwołuje kolejne koncerty

Kilka dni temu o stanie zdrowia męża opowiedziała Sharon Osbourne:

Miał małą ranę na kciuku. Taką, jak przy zerwaniu kawałka paznokcia. Zostawił ją, a potem przytrzasnął sobie kciuk drzwiami. Kciuk zaczął mu puchnąć, a potem zaczął mu puchnąć środkowy palec. W sobotę zabraliśmy go na ostry dyżur i okazało się, że z małej ranki na paznokciu wytworzyły się dwie odrębne infekcje w dłoni.

Przeszedł operację, gdzie nacięli mu kciuk i palec wskazujący, by pozbyć się infekcji. Wszystko to wzięło się z czegoś, co wyglądało na nic poważnego. Niewiarygodne.

Teraz natomiast o wszystkim na łamach „Rolling Stone” opowiedział sam zainteresowany:

Nie czułem się źle, więc głównie żartowałem. Doktor powiedział: „Nie wiem, czy zdaje pan sobie sprawę, panie Osbourne, ale ma pan poważny problem”. Sharon natomiast: „Mógłbyś k***a przestać stroić sobie żarty?”. On się roześmiał. Więc powiedziałem, „cóż, to moja ręka”. Ale już nikt się nie śmiał. Wszyscy byli ekstremalnie, śmiertelnie poważni. Oceniam to zwykle na podstawie mowy ciała lekarza. Jeśli podejdzie z poważną miną, zwykle mówię „O, dobra, czas ruszać”.

- opowiedział Ozzy. I kontynuował:

Doktor zapytał mnie: „Pamiętasz, żebyś z kimś rozmawiał i podawał mu rękę?”. Cóż, organizujemy meet and greet, więc dziennie potrząsam z dwieście dłoni, a on na to: „To wszystko wyjaśnia”.

Ozzy nie byłby sobą, gdyby obrazowo nie opisał swojej sytuacji:

Nie byłem zdolny do zrobienia czegokolwiek. Jestem praworęczny. Nie mogłem podetrzeć własnego tyłka, a nie było zbyt wielu chętnych, którzy zrobiliby to za mnie.

Odwołane koncerty odbędą się na początku 2019 roku.

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 367V  
0

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 150V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1208V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
Newsy 1344V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group