terazmuzyka.pl
Koncerty 360V  
rf | 19 listopada 2019
0

Ozzy Osbourne i Post Malone wystąpią razem

Ozzy Osbourne i Post Malone wykonają razem piosenkę „Take What You Want” z najnowszej płyty rapera.

Ozzy Osbourne i Post Malone wystąpią razem podczas tegorocznej edycji American Music Awards, która odbędzie się pod koniec listopada. Zaśpiewają razem utwór „Take What You Want”, który trafił na najnowszą płytę Post Malone. Będzie to pierwszy występ Ozzy’ego Osbourne’a od czasu, kiedy musiał odwołać trasę z Judas Priest ze względu na chorobę.

Niedawno wokalista Black Sabbath zapowiedział nowy solowy album.  Przy „Ordinary Man” pracowali Andrew Watt (producent i gitarzysta), Duff McKagan (basista Guns N’ Roses) oraz Chad Smith (perkusista Red Hot Chili Peppers). Materiał przygotowali w Los Angeles.

    Zaczęło się, gdy przyszła do mnie Kelly i zapytała, czy chcę pracować przy utworze Post Malone. Pierwsze co pomyślałem: „Kim ku*wa jest Post Malone?”. Pojawiłem się w domu Andrew Watta i powiedział, że będziemy działać szybko. Po zakończeniu tego kawałka zapytał, czy nie chciałbym nagrać nowej płyty. „Byłoby zajebiście”, odparłem, ale nie chciałem siedzieć przez pół roku w piwnicy! Jednak w krótkim czasie mieliśmy gotowy album

- opowiada o powstaniu nowego albumu Ozzy. I kontynuuje:

    Gdy pojawili się Duff i Chad, w ciągu dnia jamowaliśmy, a ja wieczorami pracowałem nad utworami. Już wcześniej mówiłem Sharon, że chciałbym nagrać album, ale zawsze z tyłu głowy miałem, że nie mam na to sił, ale Andrew nie odpuszczał. Mam nadzieję, że ludzie słuchając tego będą zadowoleni, ponieważ włożyłem w ten album całe moje serce i całą moją duszę.

Nie podano daty premiery płyty „Ordinary Man”, ale z wcześniejszych informacji przekazanych przez Sharon Osbourne wynika, że album powinien ujrzeć światło dzienne w styczniu 2020 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group