terazmuzyka.pl
Film / serial 315V  
mg | 18 grudnia 2019
0

Opublikowano pierwszy kadr z filmu „Ciche miejsce 2”

Jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat doczeka się kontynuacji. W sieci pojawił się właśnie pierwszy kadr z filmu „Ciche miejsce 2”.

Ciche miejsce” miał swoją premierę 9 marca 2018 roku i okazał się kasowym hitem. W pierwszych miesiącach zarobił ponad 330 milionów dolarów, zebrał też entuzjastyczne recenzje. Plotki o jego kontynuacji krążyły tuż po premierze, a ich potwierdzenie pojawiło się już pod koniec zeszłego roku.

W drugiej odsłonie pojawią się Emily Blunt i John Krasinski, który jest również reżyserem „Cichego miejsca 2”. Prace nad filmem zakończyły się we wrześniu tego roku, ale dopiero teraz w sieci pojawił się pierwszy oficjalny materiał, który go zapowiada. Chodzi o poniższy kadr, na którym znalazła się wspomniana Emily Blunt:

Premierę filmu zaplanowano na 20 marca 2020 roku.

Film „Ciche miejsce”, postapokalityczny survival, okazał się jednym z największych wygranych 208 roku – warto w tym miejscu dodać, że film miał stosunkowo niewielki jak na obecne standardy budżet, a kosztował jedynie 17 milionów dolarów. Sukces pierwszej części sprawił, że szybko rozpoczęły się prace nad jego kontynuacją.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group