terazmuzyka.pl
Newsy 963V  
rf | 10 listopada 2018
0

Oli Herbert (All That Remains). Oficjalna przyczyna śmierci ujawniona

Znamy przyczynę śmierci gitarzysty All That Remains. Oli Herbert zmarł 16 października 2018 roku. Miał 44 lata.

Gitarzysta All That Remains, Oli Herbert, zmarł niespodziewanie 16 października 2018 roku w okolicy swojego domu w Connecticut. Miał zaledwie 44 lata. Teraz wdowa po nim opublikowała wyniki toksykologiczne, ujawniające przyczynę jego śmierci.

Gitarzysta All That Remains nie żyje

Beth Herbert opublikowała wiadomość na oficjalnym profilu muzyka:

Dzień dobry wszystkim, tu Beth. I rzeczywiście jest to dobry dzień, bo dostałam wyniki toksykologii o oficjalną przyczynę śmierci mojego męża.

Przyczyna śmierci – utonięcie

Toksykologia – Oli najwyraźniej sam leczył się na chorobę dwubiegunową, która w jego rodzinie obecna była od wielu pokoleń. W jego organizmie znaleziono antydepresanty jak i leki nasenne. Leki w jego organizmie były takie same, jakie od dawna przepisywano jego bliskim, wiedział więc jak do nich dotrzeć. Nie chciał iść do lekarza, żeby go zdiagnozował i przepisał leki, co wyjaśnia jego okazjonalne zaburzenia zachowania w domu.

Następnie Beth Herbert wyjaśnia, że uroczystość pogrzebowa została odwołana z obawy o jej bezpieczeństwo po otrzymaniu wielu gróźb. Apeluje też o kontakt z policją każdego, kto wie, skąd Oli brał leki.

Oli Herbert współtworzył zespół All That Remains od 1998 roku i brał udział przy nagraniach wszystkich ich wydawnictw. 9 listopada premierę miała płyta „Victim of the New Disease”, którą zespół zdążył ukończyć przed śmiercią gitarzysty.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 497V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 1099V  
Newsy 418V  
Newsy 2179V  
Newsy 271V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group