terazmuzyka.pl
Newsy 1966V  
mg | 19 października 2018
0

Nosowska i Podsiadło wystąpią u Kuby Wojewódzkiego [ZAPOWIEDŹ]

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu emitowanego w stacji TVN dwoje muzyków – Katarzynę Nosowską i Dawida Podsiadłę. Premiera już w najbliższy wtorek!

Zarówno Katarzyna Nosowska, jak i Dawid Podsiadło chętnie zasiadają na skórzanej kanapie Kuby Wojewódzkiego. Podobnie będzie w najbliższy wtorek, gdy oboje pojawią się w studiu TVN. Spotkanie nie będzie przypadkowe, ponieważ oboje promują swoje solowe wydawnictwa – Katarzyna Nosowska opublikowany kilka dni temu album „Basta”, a Dawid Podsiadło płytę „Małomiasteczkowy”, która miała swoją premierę dziś.

Dawid Podsiadło doczekał się własnej gry mobilnej

Kuba Wojewódzki opublikował zapowiedź nowego odcinka na swoim Facebooku:

Premiera w najbliższy wtorek o godzinie 22:30.

Ostatnia płyta Nosowskiej?

W opublikowanym jakiś czas temu na Facebooku wpisie Nosowska wyjawia, że najnowsza płyta może być jej ostatnią. „Jestem babą, która przysiadła na kamieniu i zapłakała nad straconym czasem” – pisze.

Jej słowa w całości możecie przeczytać poniżej:

Dobry ranek! Te dni, przypominają ostatnie chwile przed przyjściem dzieciaka na świat. Już za momencik zamanifestuje swoją obecność przeciągłym wrzaskiem:) Dzieciak- to płyta. Niby wiem co zawiera, ale przebieram nerwowo palcami w butach, bo przecież Wy nie Wiecie. Może się spodziewacie chłopca i rozczaruje Was dziewczynka, albo odwrotnie:) Myślę, że to najważniejsza płyta. Przyszło mi do głowy, że może ostatnia:) Oto ja, w momencie przejścia, bez skrywania się za przenośnią, bez ucieczki w melodię. Jestem babą, która przysiadła na kamieniu i zapłakała nad straconym czasem, która chce doświadczyć pojemności własnych płuc- biorąc pierwszy w życiu, głęboki oddech:) Lepiej późno, niż wcale:)

Basta” to siódmy album w solowej karierze Nosowskiej. Niedawne wydarzenia w życiu artystki zmusiły ją do rewolucyjnych przewartościowań. „Basta” oddziela grubą kreską to, co było od tego, co jest. Nosowska bez sentymentów i lęku otrząsa się ze wszelkich naleciałości, łatek i wyobrażeń, które przylgnęły do niej przez wszystkie lata spędzone na scenie.

Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „Basta” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich

– mówi Nosowska.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1311V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group