terazmuzyka.pl
Newsy 794V  
mg | fot. fot. Wacław Szacyło | 14 lutego 2019
0

Nocny Kochanek prezentuje klip do utworu „Koń na Białym Rycerzu” [WIDEO]

Nocny Kochanek podkreśla, że większość ich tekstów traktuje o... miłości. Nic więc dziwnego, że zespół specjalnie z okazji Dnia Zakochanych przygotował dla słuchaczy wyjątkową niespodziankę.

Dziś, 14 lutego, w Walentynki ukazał się teledysk do „Koń na Białym Rycerzu”. Ballada z ostatniej płyty Kochanka„Randka w Ciemność”, rozpoczynająca się łapiącymi za serca dźwiękami fletu, robi prawdziwą furorę na koncertach.

Nocny Kochanek: Jak radzimy sobie z internetowym hejtem

Najnowszy klip zespołu przenosi nas w bajkowy, jednak nadal mroczny świat, rodem z okładek płyt grupy Blind Guardian. Siedzący przy ognisku mężczyźni w środku lasu, być może sami Nocni Kochankowie, snują miłosną legendę o księżniczce, koniu i białym rycerzu. Jednak jak to u Nocnego Kochanka bywa – sprawy w opowieści nabrały niecodziennego obrotu, a finał różnił się od zakończeń znanych nam z książek i bajek. Wszystko przez to, że księżniczka zamiast zakochać się w rycerzu, obdarzyła swoimi uczuciami... konia.

Przekonajcie się sami:

Nocny Kochanek promuje swój trzeci album koncertami w ramach „Trasy w Ciemność”. Większość koncertów jest już wyprzedana i zostało zaledwie kilka miast, gdzie bilety są jeszcze dostępne. Zespół nie zwalnia tempa – w niedzielę, 10 lutego we Wrocławiu odbyła się premiera sygnowanego marką piwa – Mocny Kochanek oraz Amarenowe, które uwarzone zostało w kooperacji z uznanym kraftowym browarem – AleBrowar.

Dużo miejsca Nocnemu Kochankowi poświęciliśmy w lutowym „Teraz Rocku”. Zespół nie tylko zdobi okładkę tego numeru, ale również muzycy odpowiedzieli na nasze, nawet najtrudniejsze pytania. Więcej znajdziecie w nowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 352V  
Newsy 280V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group