terazmuzyka.pl
Newsy 663V  
mg | 17 maja 2018
1

Nine Inch Nails zaprezentowali nowy utwór [AUDIO]

„God Break Down the Door” to nowa kompozycja opublikowana właśnie przez zespół Nine Inch Nails. To muzyczna zapowiedź epki „Bad Witch”.

Zespół Nine Inch Nails poinformował jakiś czas temu, że 22 czerwca 2018 roku ukaże się płyta EP zatytułowana „Bad Witch”. Będzie to finalna część trylogii, na którą składały się także epki „Not The Actual Events”„Add Violence”

Tidal ma kolejne problemy. Serwis jest winny wytwórniom pieniądze

Na płycie „Bad Witch” znajdzie się sześć utworów. Oto tracklista:

  1. Shit Mirror
  2. head of Ourselves
  3. Play the Goddamned Part
  4. God Break Down the Door
  5. I’m Not From This World
  6. Over and out

W sieci pojawił się właśnie jeden z utworów, a konkretnie „God Break Down the Door”:

Grupa opublikowała ostatnio daty amerykańskiej trasy koncertowej, która potrwa z przerwami od września do grudnia 2018 roku. Nine Inch Nails koncertować będzie razem z The Jesus And Mary Chain.

Trasie towarzyszyć będzie nietypowa, jak na dzisiejsze czasy, forma sprzedaży biletów. W przedsprzedaży będzie bilety można kupić wyłącznie w formie fizycznej w wyznaczonych kasach znajdujących się w miastach, w których odbędą się koncerty. Nie będzie natomiast można kupić biletów przez internet, co jak na zespół, który zawsze angażował nowoczesną technologię, jest krokiem zaskakującym.

Grupa tłumaczy ten ruch w następujący sposób:

Obiecywano nam, że komputery i internet uczynią świat lepszym, ale zawiedliśmy się na nich wielokrotnie, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Wszyscy na tym tracą z wyjątkiem koników. Postanowiliśmy spróbować czegoś innego, co pewnie też będzie do kitu, ale z innych powodów. Mamy nadzieję, że wielu z was będzie zadowolonych, a pozostali mogą robić to, co zawsze, czyli psioczyć.

Oto, jak to będzie działać:

Ty (prawdziwa istota ludzka) pojawisz się przy kasie, wejdziesz w interakcję ze sprzedawcą (inną, prawdziwą istotą ludzką) i zakupisz do czterech biletów, które zostaną ci wręczone na miejscu. Tego dnia bilety nie będą dostępne w internecie, ani nigdzie indziej. Miejsca będą przydzielane na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. W trakcie tego procesu możesz napotkać inne istoty ludzkie o podobnych zainteresowaniach, najpewniej ubierające się na czarno i wejść z nimi w interakcję. Całe to doświadczenie ma potencjał* bycia przyjemnym. Nine Inch Nails zawsze starało się zbliżać do siebie ludzi, sprawiać, by żyli pełnią życia i dobrze się bawili**.

*nie jest to gwarantowane

**nie do końca prawda

Zespół zapewnia jednak, że jeśli wszystkie bilety nie wyprzedadzą się w przedsprzedaży, trafią do sprzedaży internetowej i do innych tradycyjnych punktów.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rataj [94.254.***.***] dodano: 17.05.2018, 23:28 #1
Wreszcie klasyczne rozwiązanie w kwestii sprzedaży biletów. Podoba mi się.
Zobacz także
Newsy 384V  
0

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 152V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1210V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
Newsy 1346V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group