terazmuzyka.pl
Newsy 1104V  
rf | fot. Rob Sheridan | 26 marca 2020
7

Nine Inch Nails wydał właśnie dwie nowe płyty [AUDIO]

Trent Reznor po raz kolejny zaskoczył fanów, tym razem wydając niespodziewanie dwa albumy.

Nine Inch Nails postanowił uprzyjemnić fanom kwarantannę i opublikował dwa nowe albumy. Trent Reznor wypuścił do sieci za darmo 23 utwory podzielone na dwa cykle. Pierwszy z nich nosi tytuł „Ghosts V: Together”, a drugi „Ghosts VI: Locusts”, są więc one kontynuacją instrumentalnego cyklu „Ghosts I-IV” z 2008 roku.

Trent Reznor napisał:

Muzyka – kiedy jej słuchasz, myślisz o niej lub ją tworzysz – zawsze pomagała nam przetrwać wszystko, co dobre i złe. W myśl tej zasady postanowiliśmy ukończyć nowe płyty z cyklu Ghosts, żeby jakoś nie stracić rozumu.

Muzyka zawsze sprawiała, że czuliśmy się nieco mniej samotni na tym świecie. Mamy nadzieję, że wy też. Pamiętajcie, że wszyscy przez to przechodzimy i kiedyś to minie.

Płyty można ściągnąć za darmo ze strony internetowej Nine Inch Nails lub odsłuchać je na YouTube.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
W [62.87.***.***] dodano: 26.03.2020, 19:55 #1
Dobrze prawi, polać mu!
Pokaż odpowiedzi (1)
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 26.03.2020, 21:24 #3
ale albumy za to nudne jak flaki z olejem, lepiej było nagrać coś jak bad witch, a nie jakieś ambientowe pianinowe plumkanie przez 10 minut, i tak każdy utwór, straszny kloc, wstydź się Reznor, taka wtopa, to już gruby manson nawet tak nie nudzi, z tym swoim romantyzmem za dwa grosze.
Pokaż odpowiedzi (3)
Swell [82.113.***.***] dodano: 27.03.2020, 18:24 #7
Jeżeli ktoś zna twórczość T. Reznora to nie powinien być zaskoczonym. Wraz z Atticusem Rossem tworzył już zawsze muzykę ambientową, a nie tylko Z NIN. To oczywiście nie nuta dla przypadkowych,, znawców "i,, ekspertów" rocka, tylko dla wyrafinowanych smakoszów nocnych klimatów, w których ta muzyka sprawdza się najlepiej...
Zobacz także
Newsy 631V  
5

Krzysztof Penderecki nie żyje

rf | fot. Akumiszcza | 29 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group