terazmuzyka.pl
Konkursy 842V  
mg | 24 września 2019
0

„Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy”. Wygraj bilety na seans

„Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy” zadebiutuje w kinie Elektronik już jutro, a z tej okazji mamy dla Was konkurs!

„Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy” to nagrodzona Kryształowym Globem na 53. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach, prowokacyjna tragikomedia na bardzo niewygodny temat antysemityzmu w reżyserii jednego z najzdolniejszych rumuńskich twórców młodego pokolenia, Radu Jude.

Film będzie miał swoją premierę 25 września w warszawskim kinie Elektronik (ul. Gen. Zajączka 7).

Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest dwadzieścia podwójnych zaproszeń na wspomniany seans. Wystarczy, że podacie nam w wiadomości e-mail tytuł jednego z filmów (innego niż opisywany), który wyreżyserował Radu Jude.

Wiadomości wysyłajcie na adres redakcja@terazmuzyka.pl. Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, do godziny 15:00. Zwycięzcy odbiorą bilety w kinie zaraz przed seansem.

Fabuła filmu koncentruje się wokół młodej reżyserki teatralnej Mariany Marin, która próbuje przeprowadzić rekonstrukcję zdobycia Odessy w 1941 r. przez rumuńską armię, gdy po zajęciu miasta wybuchła ogromna bomba  (odpalona radiowo przez NKWD), a efektem stała się hekatomba ludności żydowskiej. Ambitna i dociekliwa twórczyni spotyka się jednak z ostracyzmem ze strony własnych aktorów, a także z naciskami ze strony lokalnego urzędnika Movili. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 444V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group