terazmuzyka.pl
Koncerty 286V  
mg | 11 marca 2019
0

Nick Murphy zagra koncert w Polsce

Nick Murphy niedługo opublikuje nowy album, który zapowiedział kilka dni temu singlem, a następnie ruszy w trasę po Europie. Pojawi się również w Polsce.

Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie koncert Nicka Murphy'ego (fka Chet Faker). Australijczyk wystąpi 13 października w warszawskiej Stodole. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 15 marca o godzinie 10:00.

Nick Murphy wraca do Wielkiej Brytanii i Europy w październiku tego roku, aby promować swój nowy album – „Run Fast Sleep Naked”. Płyta ukaże się 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – „Sanity”.

Aby przygotować swój drugi album, Nick Murphy spędził 4 lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. „Run Fast Sleep Naked” to płyta, w której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania. 

Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym, 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 188V  
Koncerty 1686V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group