terazmuzyka.pl
Film / serial 760V  
rf | 5 lipca 2020
1

Netflix usunie ze swojej biblioteki kontrowersyjny film erotyczny?

Publikacja na platformie Netflix filmu erotycznego wzbudziła liczne kontrowersje. Czy platforma usunie film ze swojej biblioteki?

Na platformie Netflix można obejrzeć polski film erotyczny „365 dni”. Film w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, mający być odpowiedzią na „50 twarzy Greya” wzbudził liczne kontrowersje i głosy krytyki, zarzucające mu, że propaguje kulturę gwałtu i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Niektórzy domagali się, żeby Netflix usunął ze swojej biblioteki ten film. Przedstawiciele platformy streamingowej odpowiedzieli jednak, że nie zamierzają go usuwać, argumentując, że film ma wyraźne oznaczenia dotyczące scen przemocy i seksu, a użytkownicy mogą sami kontrolować treści, które wyświetla im platforma, aktywując filtry ukrywające filmy z treścią dla osób dorosłych.

Film „365 dni” oparty jest na powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o Polce porwanej przez włoskiego gangstera. Mimo że film zebrał krytyczne opinie w mediach i na platformach filmowych (w serwisie Filmweb ma ocenę 3,9/10 wśród użytkowników i 2,1/10 wśród krytyków) okazał się kinowym sukcesem.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Five Fingers Fist Fuck [79.175.***.***] dodano: 06.07.2020, 20:34 #1
"365 dni" niczego nie propaguje. I książka i film nie powinna powstać, ponieważ to urąga inteligencji widza/czytelnika. Niestety jaki odbiorca, taki twórca. I na odwrót.
Zobacz także
0

„Tron 3” ma reżysera

rf | 11 sierpnia 2020
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group