terazmuzyka.pl
Film / serial 234V  
rf | 27 lipca 2020
1

Netflix potwierdza: powstaje prequel „Wiedźmina”

Netflix potwierdził serial „The Witcher: Blood Origin”, będący prequelem „Wiedźmina”.

Netflix opublikował informację, z której wynika, że powstanie sześcioodcinkowy serial „The Witcher: Blood Origin”, którego akcja będzie toczyła się 1200 lat przed powstaniem pierwszego „Wiedźmina”. Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, a konsultantem kreatywnym zostanie Andrzej Sapkowski.

Jak mówi Declan de Barra nowy serial ma opowiadać historię świata elfów sprzed jego upadku i wyjawić tajemnicę pierwszego Wiedźmina. Prace nad prequelem „Wiedźmina” mają odbyć się w Wielkiej Brytanii.

Tymczasem trwają prace nad drugim sezonem „Wiedźmina”. Pomimo wstrzymania ich na czas pandemii, twórcy twierdzą, że drugi sezon trafi na platformę już w 2021 roku. Pierwszy sezon „Wiedźmina” miał swoją premierę na Netfliksie pod koniec 2019 roku i z miejsca odniósł wielki sukces.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Marcin [83.25.***.***] dodano: 28.07.2020, 12:07 #1
Dla mnie bomba! Entuzjastycznie odbieram wszelkie próby ukazywania historii w świecie przedstawionym czy Sapkowskiego czy Tolkiena czy w każdej innej sadze. Bardzo chętnie obejrzę. Tylko niech ci elfowie wyglądają mniej koniecznie. Uszy jak u królika w ostatnim serialu wyglądały fatalnie
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group