terazmuzyka.pl
Pitbulek 2668V  
rf | 10 sierpnia 2018
9

Nergal o komentarzach chrześcijan: Bardziej analizują moje teksty niż nasi fani

Vin i Sori to para chrześcijańskich jutuberów, analizujących teksty metalowych utworów. Kilkakrotnie analizowali teksty Behemotha i doczekali się reakcji samego Nergala.

Vin i Sori, twórcy youtube’owego kanału VinAnd Sori, na którym analizują teksty metalowych utworów. Kilkakrotnie na ich kanale na warsztat brane były utwory Behemotha i zawsze spotykały się z pozytywnymi opiniami. Vin i Sori doceniali kunszt literacki, muzyczny i znajomość Biblii. Kilkakrotnie wspominali też, że chętnie porozmawialiby z Nergalem.

Szczegóły nowej płyty Behemotha

Kilka dni temu Vin i Sori przeanalizowali najnowszy utwór Behemotha, „God=Dog”, zapowiadający jego najnowszą płytę „I Loved You At Your Darkest”, która ukaże się 5 października. Tym razem doczekali się reakcji Nergala, który skomentował film.

Nergalowi najbardziej spodobał się komentarz, że para jutuberów czułaby się bezpieczniej, gdyby ich dzieci zadawały się z nim niż z przypadkowym księdzem. Następnie napisał:

Doceniam jak analizują tę piosenkę, jak głęboko starają się wniknąć w to, co staram się przekazać. Chyba bardziej analizują moje teksty niż niektórzy nasi fani, którzy łykają WSZYSTKO bez zastanowienia. Jak mówiłem: nie krytykuję inteligentnych ludzi. Jestem sprzymierzeńcem wszystkich inteligentnych osób, niezależnie od ich politycznych, religijnych poglądów, preferencji seksualnych, koloru skóry i tak dalej. NIGDY nie narzucam sobie tych sztucznych ograniczeń, tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy na życie. Otaczanie się takimi ludźmi pomoże ci zrozumieć lepiej siebie i świat dookoła. Kluczowym słowem dla względnie szczęśliwego życia jest BALANS. A to oznacza współistnienie z innymi gatunkami. Amen.

 

Well... the quote “I wouldn’t mind my kids hanging out with Nergal rather than some random priest” wins internet! But on a serious note... I do appreciate how these two are analytic bout that song, how deep they go into it trying to understand what I mean. They probably pay more attention to what I say that some of our fans who just process EVERYTHING with no reflection. Then, I’ve said that before: I do NOT bash intelligent ppl... I ally with ALL the intelligent ppl despite their political, religious views... sexual preferences, skin color and so on... I NEVER make these artificial limitations just coz someone has a different view on life. Having these ppl around will actually help u to learn about YOURSELF and the understand the world better. The key word to live relatively happy life is BALANCE my dear followers. And it means to co-exist with other species... Amen.

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Poniżej możecie natomiast obejrzeć odcinek programu VinAnd Sori, w którym analizowany jest utwór „God=Dog” Behemotha.

Komentarze (9)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tankista Stiopa [83.24.***.***] dodano: 10.08.2018, 21:09 #1
Walenie w chrześcijan jest już nudne, jak brednie o praworządności na spędach ubeków i kodziarzy! Dawaj teraz nergal coś o mahomecie i o rabinach!!
flake9 dodano: 11.08.2018, 02:22 #2
Tacy z nich chrześcijanie jak ze mnie tancerz
Gibi [37.47.***.***] dodano: 11.08.2018, 09:25 #3
Nie jestem katolikiem ale fakt uważam to za marny teatr, o mahomecie nic nie zaryczy bo prędzej czy pózniej ktoś mu utnie łeb a o rabinach też nie bo po prostu przestanie grać koncerty i wydawać płyty...
Zrozum ciemny katolu [188.146.***.***] dodano: 11.08.2018, 10:11 #4
Tak sie składa że Nergal jest polakiem , a jak wiecie wiarą narzuconą nam jest chrzescijanstwo .
Może właśnie to jest powód negowania tej a nie innej wiary ciem.....
"Religia opium dla mas"
Pokaż odpowiedzi (2)
Rita [89.64.***.***] dodano: 12.08.2018, 01:31 #7
Zacznijmy od tego,że kościół rzymskokatolicki nie jest kościołem chrześcijańskim czyli Chrystusowym, lecz jest to kościół maryjny. Maryja to nie jest Maria matka Jezusa, opisana w Biblii! Chrześcijaństwo jest to WIARA Jezusa Chrystusa, której podstawą jest Jego Zmartwychwstanie! Kościół katolicki to RELIGIA oparta na kulcie maryjnym!
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 13.08.2018, 14:05 #8
Nic dziwnego. Przecież Nergal poprzez ukrzyżowanie ogłosił się ostatnio synem bożym. Czyżby następował sąd ostateczny na naszych oczach ...
Fgf [83.9.***.***] dodano: 13.08.2018, 14:45 #9
Jak dla mnie jest to objaw braku człowieczeństwa że strony tych behemłotów i innych wyznawców kozich bródek. Dlaczego nie kontestują Mahometa, Buddy etc. Ja mogę wierzyć w kościół najjasniejszego Wielkiego Śrubokręta. I nie jest to powód by ktoś obrażał moja religie. Inaczej to on staje się małostkowy, podły i przede wszystkim nietolerancyjny.
Komentarze (9 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Pitbulek 700V  
2

Katarzyna Nosowska odpowiedziała na rap Andrzeja Dudy [WIDEO]

mg | fot. Marlena Bielińska | 12 maja 2020
Pitbulek 1932V  
16

Paul McCartney poczuł się zraniony piosenką Johna Lennona

rf | fot. Jimmy Baikovicius | 4 maja 2020
Pitbulek 2517V  
14

Eddie Van Halen groził bronią Fredowi Durstowi z Limp Bizkit

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 24 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group