terazmuzyka.pl
Newsy 4295V  
rf | 7 grudnia 2019
26

Nergal (Behemoth): AC/DC wyda nową płytę z Brianem Johnsonem [WIDEO]

Wieści o nowej płycie AC/DC dotarły z dość nieoczekiwanego źródła – od lidera Behemotha i Me And That Man.

Plotki o nowej płycie AC/DC powracają od jakiegoś czasu, jednak do tej pory nie spotkały się z oficjalnym potwierdzeniem zespołu. Nieco tajemnicy odsłonił natomiast Adam Nergal Darski w wywiadzie z „Loudwire”.

Me And That Man zapowiada nową płytę i trasę

Lider Behemotha i Me And That Man powiedział:

Wiem, że powstaje nowy album AC/DC. Ukaże się wkrótce. Będą tam odrzuty z sesji „Rock Or Bust”. Czego oczekuję? Ni mniej, ni więcej tylko rytmu i gitar Angusa i Malcolma. Tyle. Brian Johnson wrócił do zespołu.

Zapytany przez dziennikarza, czy nie ma nic przeciwko, że to się nagrywa, Nergal odparł:

Jeśli wynikną jakieś problemy prawne biorę winę na siebie.

Fragment rozmowy możecie obejrzeć poniżej.

Jego wieści potwierdził Dee Snider z Twister Sister pisząc:

RIP Malcolm Young, ale pozostali czterej członkowie powrócili z utworami, jakie Malcolm napisał, kiedy jeszcze żył. Jego miejsce zajął Stevie Young.

Kilka dni temu basista AC/DC, Cliff Williams pojawił się na scenie podczas koncertu kower bandu 24 Carat, wykonując z nim utwór „You Shook Me All Night Long”.

Plotki o nagraniach nowej płyty AC/DC krążą od wielu miesięcy. Grupa ponoć pracuje nad albumem w Vancouver, a mają się znaleźć na nim utwory, skomponowane jeszcze z udziałem zmarłego w 2017 roku Malcolma Younga.

Ostatnio na kilka niewygodnych pytań dotyczących nowej płyty odpowiedzieć musiał wieloletni inżynier dźwięku AC/DC, Mike Fraser. Tony „Jack the Bear” Mantz zapytał go o plotki dotyczące prac w studiu nagraniowym:

Hmm... Mogę powiedzieć, że byliśmy w studiu i nad czymś pracowaliśmy. Nie mogę niestety na razie mówić, co tam przygotowaliśmy...

Zapytany został również, czy w studiu pracował z nimi Brian Johnson. Odparł jedynie – śmiejąc się – „tak mi się wydaje”.

Komentarze (26)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mały [46.174.***.***] dodano: 07.12.2019, 21:36 #1
Ten śmieć jeszcze nie gnije w kryminalne?
Pokaż odpowiedzi (6)
Ego [89.64.***.***] dodano: 07.12.2019, 22:55 #8
Myślałem, że z Nergalem.
Marcin [83.25.***.***] dodano: 07.12.2019, 23:30 #9
Wow! Ale Nergal sprzedał newsa!!!! Przez ostatnie 6-9 miesięcy wszystkie newsy i doniesienia o powrocie Johnsona musiały mi umknąć... Jak to dobrze, że mamy tak dobre źródło informacji jak Nergal. Ale najbardziej porywające jest to, że na płycie AC DC możemy spodziewać się gitar Angusa i Malcolma! Tego się nie spodziewałem. No i ta gorąca wiadomość, że zmarłego Malcolma młody zastępuje. Kurcze, dużo nowych i niespodziewanych wiadomości!
Michał [82.139.***.***] dodano: 07.12.2019, 23:31 #10
Ta menda niech lepiej zajmie się swoim gownianym behemotem
Pokaż odpowiedzi (3)
wrn99 [84.205.***.***] dodano: 08.12.2019, 01:16 #14
ty michalek frajerze behemoth najlepsz
Pokaż odpowiedzi (3)
Kris [83.26.***.***] dodano: 08.12.2019, 09:39 #18
Czy naprawdę info o tym ,że zostanie nagrana nowa płyta lub, że ponownie zagrają "Klasycy rocka" jest złą informacją ? Uważam, że należy się cieszyć z każdego koncertu i każdej nowej płyty "Legend Rocka" ... WIĘCEJ SZACUNKU PANOWIE !!!
Pokaż odpowiedzi (1)
venoms [83.26.***.***] dodano: 08.12.2019, 12:21 #20
jebany, hipsterki buc. myśli , że jest zajebisty.
g [79.191.***.***] dodano: 08.12.2019, 13:05 #21
skoro mają być tam tzw odrzuty z płyty Rock Or Bust to nie ma mowy by były tam partie gitar nagrane przez Malcolma.
GG [176.111.***.***] dodano: 08.12.2019, 13:41 #22
Wow, życzę sukcesów w branży
Ptasiek [46.149.***.***] dodano: 08.12.2019, 18:53 #23
Ciekawe ile jeszcze miesięcy (albo raczej lat) będziemy czekać na ten album, który podobno powstaje ?
Hex [89.65.***.***] dodano: 08.12.2019, 19:24 #24
Mały widać ha ha.
kadakrystian dodano: 09.12.2019, 16:58 #25
BEHEMOT do dupy!
BEHEMOT zajebisty!
Ty jesteś do dupy !
Itd. itp.
Same gimbusy i frustraci.
Masakra
Pokaż odpowiedzi (1)