terazmuzyka.pl
Film / serial 1194V  
mg | 27 sierpnia 2019
0

Muzyka Black Sabbath zabrzmi w nowym sezonie „Peaky Blinders”

Gangsterski fenomen, serial „Peaky Blinders”, powrócił z nowym sezonem. Nowe epizody produkcji zbierają świetne recenzje, a dodatkowo w serialu pojawi się coś dla fanów klasycznego rocka.

Brytyjski „The Sun” poinformował, że w nowym sezonie cieszącego się ogromnym zainteresowaniem serialu „Peaky Blinders” usłyszeć będziemy mogli nieco klasycznego rocka – mowa o utworach Black Sabbath. Sprawę skomentował reżyser produkcji, Anthony Byrne:

Użyliśmy dwóch ich utworów: „The Wizard” i „War Pigs”. Stworzyliśmy bazę utworów, które będziemy mogli wykorzystać z określonych scenach. Dla nas Black Sabbath to był oczywisty wybór. Nawet sam się zastanawiałem: Czemu nie wykorzystaliśmy tych utworów wcześniej?

„Peaky Blinders” to gangsterski kryminał dziejący się w latach 20. XX wieku, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Kilka dni temu swoją premierę miał pierwszy odcinek piątego sezonu. Serial stworzył Steven Knight, natomiast w główną rolę wciela się Cillian Murphy. Piąta odsłona serialu będzie liczyła sześć odcinków – ostatnich z nich zostanie wyemitowany 29 września.

Trailer trwającego obecnie sezonu:

„War Pigs” – jeden z utworów, który usłyszymy w obecnym sezonie „Peaky Blinders”:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group