terazmuzyka.pl
Pitbulek 2183V  
mg | 16 lipca 2020
2

Muzyk Maroon 5 odchodzi z zespołu w atmosferze skandalu

Basista Mickey Madden odszedł z zespołu Maroon 5. Powodem opuszczenia szeregów formacji jest oskarżenie o przemoc domową.

41-letni Mickey Madden, który jest jednym ze współzałożycieli Maroon 5, poinformował o odejściu z zespołu. Powodem są problemy natury osobistej, a konkretnie oskarżenie o przemoc domową, które wystosowała partnerka muzyka w czerwcu tego roku. Oskarżyła ona Maddena o pobicie, za co grozi mu do sześciu lat pozbawienia wolności.

Mam obecnie kilka spraw, którymi muszę się zająć. Zdecydowałem się na urlop od występów z Maroon 5, przynajmniej w najbliższej przyszłości. W tym czasie nie chcę rozpraszać moich kolegów z zespołu. Życzę im wszystkiego, co najlepsze

- przeczytać możemy w oświadczeniu muzyka, które pojawiło się na łamach magazynu „People”.

W czerwcu Mickey Madden został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej, jednak już tego samego dnia opuścił areszt – wpłacił kaucję w wysokości 50 tysięcy dolarów. Muzyk stanie przed sądem pod koniec września tego roku. W „People” przyznał, że – gdy upora się ze swoimi problemami osobistymi – ma nadzieję na powrót do Maroon 5. W 2016 roku Madden został aresztowany za posiadanie narkotyków.

Dyskografię Maroon 5 zamyka album „Red Pill Blues” z 2017 roku. Grupa miała w tym roku wyruszyć w trasę koncertową, ale ta – z powodu pandemii koronawirusa – została przeniesiona na 2021 rok.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
arof [91.231.***.***] dodano: 16.07.2020, 17:28 #1
Co się z nimi wszystkimi, kurła dzieje? Najpierw typ z Kasabiana, teraz z Maroon 5.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Pitbulek 2340V  
Pitbulek 2598V  
Pitbulek 277V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5878V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group