terazmuzyka.pl
Koncerty 684V  
mg | 21 maja 2019
1

Muse w Polsce. Poznaliśmy support

Wielkimi krokami zbliża się jedyny tegoroczny koncert Muse w Polsce. Organizator podał właśnie nazwę wykonawcy, który pojawi się w Krakowie jako support.

5 listopada 2018 roku Muse ogłosili „Simulation Theory World Tour”. Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie. Wśród zapowiedzianych koncertów znalazł się również ten w Polsce – odbędzie się 22 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Właśnie ogłoszono, że w roli suportu wystąpi allusinlove. To pochodząca z Castleford rock’n’rollowy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Grupa w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie.

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nadchodzący album „Simulation Theory”​ zostanie wydany 9 listopada. Ostatni album „Drones”​ ujrzał światło dzienne w czerwcu 2015 roku i debiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc tym samym pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy Award w kategorii Best Rock Album w lutym 2016 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
cara [185.234.***.***] dodano: 22.05.2019, 16:30 #1
..Ich nadchodzący album „Simulation Theory”​.. został wydany rok temu Mrugnięcie niemniej jednak bardzo cieszę się na koncert.
Zobacz także
Koncerty 348V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 662V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group