terazmuzyka.pl
Newsy 659V  
rf | 16 września 2019
0

Muniek Staszczyk prezentuje okładkę płyty i zapowiada biografię

Muniek Staszczyk potwierdził, że jego solowa płyta ukaże się 18 października. Artysta wyda także autobiografię.

Płyta „Syn miasta Muńka Staszczyka ukaże się 18 października. Poznaliśmy właśnie okładkę wydawnictwa. Muniek podzielił się jeszcze jedną informacją: w październiku ukaże się jego biografia, zatytułowana „King”. Autorem jest Rafał Księżyk.

Płyta „Syn miasta” ukazuje się zgodnie z harmonogramem, mimo że trzeba było odwołać koncert promocyjny, który miał odbyć się w listopadzie w Stodole. Przyczyną jest rehabilitacja, jaką artysta przechodzi po przebytym wylewie.

W oświadczeniu Muniek poinformował:

ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r.

Drodzy,

miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.

Dzięki wielkie za wszystkie głosy na Lista Przebojów Trójki oraz 8 milionów wyświetleń klipu! To Wasza zasługa, że „Pola” jest kolejny tydzień z rzędu No.1!!!

Uściski!

Muniek

Muniek Staszczyk doznał wylewu w lipcu, podczas pobytu w Londynie, gdzie udał się na koncert Boba Dylana i Neila Younga.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 175V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group