terazmuzyka.pl
Koncerty 935V  
rf | 9 kwietnia 2020
34

Mötley Crüe chce zagrać stadionową trasę pomimo epidemii: To nasza misja

Zespół Mötley Crüe ma nadzieję, że uda mu się odbyć tego lata stadionową trasę koncertową.

Latem zespoły Mötley Crüe, Def Leppard, Poison i Joan Jett & The Blackhearts zamierzają wyruszyć w stadionową trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy taka trasa w ogóle będzie mogła się odbyć z powodu ograniczeń w organizacji imprez masowych, Tommy Lee jest jednak dobrej myśli.

W wywiadzie dla „Billboard” perkusista powiedział:

Jesteśmy w ciągłym kontakcie. Razem z Nikkim odbyliśmy kilka spotkań produkcyjnych. Mowa o wielu stadionach. Czujemy się jak dwoje dzieci, które w sklepie ze słodyczami nazbierały dużo cukierków, a teraz inni chcą im je odebrać. „Jaja sobie robicie?”. To nasza misja.

Trasa ma wystartować 7 lipca w Miami i zakończyć się 5 września w Los Angeles. Mötley Crüe reaktywował się, mimo że pięć lat temu zapowiedział definitywny koniec kariery.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (34)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
John Blow Jobi [167.172.***.***] dodano: 09.04.2020, 16:01 #1
Już te dżebane wuje miały nie wracać przecież.
Pokaż odpowiedzi (2)
anna [31.60.***.***] dodano: 09.04.2020, 16:27 #4
O odwołaniu Heineken Opener Festiwalu też poinformujecie?
Pokaż odpowiedzi (1)
Five Fingers Fist Fuck [79.175.***.***] dodano: 09.04.2020, 16:57 #6
Jak trzeba być głuchym, żeby iść na koncert MC? I to jeszcze na stadion. Chociaż nie, ok. Na stadionie nie czuć od nich tej naftaliny, którą zajeżdżało by w klubie.
Janek [91.201.***.***] dodano: 09.04.2020, 19:39 #7

Pustaki.
Zero muzyki.
Zero postawy.
Janek [91.201.***.***] dodano: 09.04.2020, 19:41 #8
Zawsze byli manekinami.
Ale niech się im jak najlepiej przędzie.
gbhhththt [79.191.***.***] dodano: 09.04.2020, 20:09 #9
„Jaja sobie robicie?”... to wy sobie chyba jaja robicie. Mam nadzieję że do koncertów nie dojdzie, czego Amerykanom życzę dla ich zdrowia.
qwerty [103.16.***.***] dodano: 09.04.2020, 20:32 #10
Jak najbardziej jestem za powrotem lecz uważam trasę za debilny pomysł biorąc pod uwagę to, że wirus nie próżnuje i nikogo nie oszczędza.
Jshsh [5.173.***.***] dodano: 10.04.2020, 17:20 #11
Nie rozumiem waszego podejścia. Jak wam się nie podoba twórczość czy coś innego to po co to komentować? Przecież to jest nie potrzebne
Martin [89.64.***.***] dodano: 10.04.2020, 22:01 #12
Motley Crew to fajna kapela. Jak korona się uspokoi to niech sobie grają. Mało to prawdopodobne ale planować sobie można. Mogą raczej planować trasę na lato 2022.
Gargamel [82.113.***.***] dodano: 11.04.2020, 06:21 #13
Ten zespół to jeden wielki obciach. Jak można dobrowolnie iść na gig tej cyrkowej trupy. Kompletne bezguscie, typowy amerykański szajs i kicz, okaz bezguscie i tandeta. Grrr...
Pokaż odpowiedzi (4)
lo;';o [79.191.***.***] dodano: 11.04.2020, 16:27 #18
jak to wasza misja to se sam zjedz te cukierki wypudrowany dzieciaku
Peeves [217.96.***.***] dodano: 11.04.2020, 17:46 #19
tommy to alkoholik, damski bokser którego bije własny syn, vince neil jest w tragicznej formie wokalnej, fizycznej, a mick razem z sixxem lecą z playbacku, i sami zresztą do tego się przyznali, i z czym do ludzi? crue jedyny solidny album jaki nagrali to ten z johnem corabi z 1994, kiedy porzucili ten makijażowy, pudelkowy styl z lat 80, cała reszta to klasyczny kiczowaty glam i hair, napompowany przez grube ryby i MTV, w którym nigdy nie było nic prawdziwego, tylko lakier, ogień i dziewczyny, i to ma być muzyka?
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 11.04.2020, 19:22 #20
Współczuję niedorobom debilowato krytykującym Motley Crue tylko dlatego, że nie słuchali i nie słuchają ich muzyki, nie pasuje im wygląd członków kapeli i generalnie nie mają dystansu do zjawiska pt "ROCK N ROLL".
Bardziej otwartym polecam albumy "Shout at the Devil", "Dr Feelgood" i "Motley Crue".
Pokaż odpowiedzi (9)
W [83.26.***.***] dodano: 11.04.2020, 23:17 #30
'To nasza misja wyciągnąć jeszcze trochę hajsu!
Nudziar [83.20.***.***] dodano: 12.04.2020, 20:30 #31
Całe szczęście, że w Europie nikt ich nie chce bo dopiero byśmy mieli problem.
Pokaż odpowiedzi (1)
Manixs68@interia [80.238.***.***] dodano: 13.04.2020, 09:18 #33
Nie rozumiem ? Ale większość to zna M.C tylko z plakatów !!! Raczej tak !!! Jestem pewien że wszystkie te debilne wypowiedzi to zawodowe trrrolle,heitery co nie maja nic do roboty tylko wertuja portale i bazgrza co im przyjdzie na myś !!!.Nie jedna kapela coś tam próbuje wyskoczyć przed szereg i nic z tego nie wychodzi ?!? Dla baranów to podpowiem,że to sa takie tanie chwyty reklamowe !!! No ale na tym troche sie trzeba znać !!!! Muzyka nic tu nie ma do gadania !!!!! O tworczosci rock end rolla,to na tym forum nie ma z kim po pisać !? Za wyjatkiem paru osób ? Reszta to TRROLLLE I HEJTERY !!!!
Pokaż odpowiedzi (1)