terazmuzyka.pl
Film / serial 270V  
rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

Gwiazda serialu „Stranger Things” wcieli się tym razem w biseksualną oszustkę.

Netflix potwierdził, że ruszyły prace nad filmem „The Girls I’ve Been” opartym na tak samo zatytułowanej powieści. W rolach głównych wystąpią Millie Bobby Brown („Stranger Things”) i Jason Bateman („Ozark”).

Brown wcieli się w postać Nory – biseksualnej oszustki, która została wzięta za zakładniczkę w trakcie napadu na bank. Będzie musiała uratować siebie i swoją dziewczynę. Nie znamy jeszcze daty premiery filmu.

Tymczasem wciąż trwają prace nad czwartym sezonem „Stranger Things”, które zostały przerwane w marcu z powodu koronawirusa. W serialu Millie Bobby Brown wciela się w obdarzoną parapsychicznymi zdolnościami dziewczynkę znaną jako Eleven.


REKLAMA

Jednym z głównych bohaterów sierpniowego „Teraz Rocka” jest zespół Lamb of God, któremu poświęciliśmy 10-stronicową wkładkę. Ponadto w numerze znajdziecie także materiały o takich artystach, jak Deep Purple, Wojciech Waglewski, Bob Dylan, Bob Marley, Blues Pills, Soft Cell i Rush. Pismo dostępne jest już w kioskach oraz w sprzedaży internetowej.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.147.***.***] dodano: 02.08.2020, 12:22 #1
Oglądałem stranger things. Aż dziw bierze że ta dziewczyna ma dopiero 16 lat bo wygląda na 25. Boje się nawet wyobrazić jak ona będzie wyglądać w wieku powiedzmy 22 lat ?? Pewnie na 47.
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group