terazmuzyka.pl
Newsy 802V  
mg | 7 lipca 2020
0

Mikkey Dee (Motörhead, Scorpions) odpowiada na doniesienia, że zachorował na COVID-19

Niedawno Don Dokken zdradził, że Mikkey Dee zachorował na COVID-19 i trafił do szpitala. Sprawę postanowił skomentować sam zainteresowany.

Relacja Dona Dokkena była dość drastyczna. Przedstawił on sytuację Dee jako bardzo poważną – hospitalizacja, duża utrata wagi i różnego rodzaju inne problemy, które wywołał COVID-19. Perkusista w końcu zabrał głos w sprawie i potwierdził, że faktycznie zachorował na koronawirusa. Dodał jednak, że nie było aż tak źle, jak relacjonował to Dokken:

Miałem koronawirusa i byłem chory przez około miesiąc. Jestem jednak zdrowy od połowy kwietnia. Już w kwietniu grałem w hokeja i na perkusji. Niestety, informacje mojego przyjaciela Dona były błędne. Nie zachorowałem w Australii, złapałem wirusa w Szwecji. Nie straciłem 15 kilogramów wagi, tylko 7 kilogramów. Co jednak najważniejsze, jestem zdrowy, mam przeciwciała i czuje się znakomicie.

Mikkey Dee podziękował za wsparcie, które płynęło do niego od fanów, a także wyraził nadzieję, że jak najszybciej uda mu się wrócić na scenę.

Scorpions aktualnie pracują nad nową płytą studyjną. W niedawnym wywiadzie wokalista Klaus Meine powiedział:

Mamy mnóstwo świetnego materiału, dużo ciężkich, rockowych kawałków, ale też trochę ballad. Jesteśmy podekscytowani. W tych trudnych czasach cieszymy się, że możemy wejść do studia, pracować nad nowym materiałem i oddać się kreatywności. Płyta będzie świetna.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowej płyty Scorpions, ale planowana jest ona na 2021 rok.

Dyskografię Scorpions zamyka album „Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads” zawierający częściowo nowy materiał, a częściowo nowe wersje klasycznych nagrań grupy.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 797V  
13

Guns N' Roses wydadzą składankę na winylu

rf | fot. Raph_PH | 1 sierpnia 2020
Newsy 863V  
1

Robert Plant udostępnił utwór z nowej płyty [AUDIO]

rf | fot. Egghead06 | 31 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group