terazmuzyka.pl
Film / serial 376V  
rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

Wokalista The Rolling Stones powróci na ekran w roli aktora. Wystąpi on w filmie włoskiego reżysera Giuseppe Capotondiego.

Mick Jagger zagra w filmie „The Burnt Orange Heresy”, nowym thrillerze reżysera Giuseppe Capotondiego. Wokalista The Rolling Stones zagra tam kolekcjonera sztuki, który zatrudnia parę złodziei, mających ukraść dzieło sztuki słynnego autora. Film zostanie wyświetlony podczas najbliższego festiwalu filmowego w Wenecji, 7 września 2019 roku.

Film jest adaptacją tak samo zatytułowanej książki Charlesa Willeforda. W festiwalowym opisie możemy przeczytać, że film ten będzie „erotycznym thrillerem neo-noir”. Oprócz Micka Jaggera w rolach głównych wystąpią Claes Bang, Elizabeth Debicki, Donald Sutherland i Alessandro Fabrizi. Zdjęcia do filmu odbyły się jesienią 2018 roku we Włoszech.

Nie jest to pierwsza rola aktorska Micka Jaggera. Wcześniej mogliśmy go obejrzeć między innymi w filmach „Performance”, „Ned Kelly”, „Freejack” i „Bent”.

Aktualnie Mick Jagger wraz z The Rolling Stones gra amerykańską część trasy koncertowej No Filter. Trasa rozpoczęła się z dwumiesięcznym opóźnieniem po tym, jak okazało się, że Mick Jagger musi poddać się operacji zastawki serca. Amerykańskie koncerty potrwają do końca sierpnia.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group