terazmuzyka.pl
Konkursy 1441V  
mg | 12 lipca 2017
0

Metal Hammer Festival 2017: bilety do wygrania! [KONKURS]

Chcesz zobaczyć Marilyna Mansona i Paradise Lost? Weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na Metal Hammer Festival 2017.

Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Metal Hammer Festival 2017. W tym roku gwiazdą imprezy będzie kontrowersyjny Marilyn Manson, natomiast jako wsparcie pojawią się zespoły: Paradise Lost, Myrkur oraz Zeal & Ardor.

Metal Hammer Festival. Szczegółowa rozpiska koncertów

W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy konkurs, w którym do wgrania jest aż pięć podwójnych zaproszeń na Metal Hammer Festival 2017! Każdy, kto chciałby wziąć udział w zabawie, zobowiązany jest do wykonania zadania konkursowego:

Przygotuj autorską recenzję wybranego przez siebie albumu nagranego przez Marilyna Mansona lub zespół Paradise Lost.

Swoje prace wysyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując „MHF 2017”. W wiadomości zawrzyjcie również swoje imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który będziemy mogli wysłać ewentualne nagrody. Autorów najlepszych prac wyłonimy w poniedziałek, 17 lipca, natomiast prace możecie przesyłać do niedzieli, 16 lipca.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 419V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
Koncert już wkrótce
  • Metal Hammer Festival
  • Data i miejsce koncertu: 21 lipca 2017
    Katowice, Spodek
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group