terazmuzyka.pl
Newsy 1164V  
rf | 3 grudnia 2019
2

Megadeth zapowiada nowe utwory

Dave Mustaine zapowiedział, że już wkrótce powinniśmy poznać nowe piosenki Megadeth.

W wywiadzie dla „Rolling Stone” Dave Mustaine zdradził, że przed rozpoczęciem europejskiej trasy koncertowej Megadeth zamierza wypuścić co najmniej dwa nowe utwory. Grupa wyrusza w trasę koncertową z Five Finger Death Punch w styczniu 2020 roku.

Dave Mustaine opowiada o walce z rakiem

Mustaine powiedział:

Musimy tylko je nagrać. Mamy nagrane wstępne partie bębnów. Dirk musi jeszcze ze dwa razy je zagrać a potem ja, David i Kiko je dokończymy.

David Mustaine zdradził, że jedna z piosenek będzie miała tytuł „The Dogs of Chernobyl” i będzie w stylu „Dystopii”, a dwie inne mają robocze tytuły „Faster Than Anything Else” i „Rattlehead, Part Two”, które mówią same za siebie.

Mustaine zdradził też, że namawiał Davida Ellefsona, żeby skomponował i zaśpiewał jedną z piosenek:

Postaram się, żeby ten kawałek znalazł się na tej płycie, a jeśli się nie uda, to żeby znalazł się na następnej płycie. Fajnie było słuchać, jak Ellefson śpiewa swój utwór.

Dave Mustaine, lider Megadeth, poinformował o zdiagnozowaniu u niego nowotworu gardła w czerwcu tego roku. W tej sytuacji trzeba było odwołać większość zaplanowanych na ten rok koncertów Megadeth, jednak choroba nie powstrzymała go przed pracą w studiu. Grupa aktualnie pracuje nad nowym albumem studyjnym, następcą wydanego w 2016 roku „Dystopia”. Premiera płyty przewidziana jest na 2020 rok.

Megadeth ma zaplanowane na przyszły rok koncerty z Five Finger Death Punch i Bad Wolves. Zespoły wystąpią 12 lutego na COS Torwar w Warszawie.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jack Reacher [31.11.***.***] dodano: 03.12.2019, 19:40 #1
"The dogs of Chernobyl" może będzie opowiadał o specjalnych ekipach,które po eksplozji reaktora w Czarnobylu likwidowały zwierzęta domowe,które uległy napromieniowaniu.
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 04.12.2019, 10:41 #2
Dave, wyszedłeś już z tego gówna/raka?! to ok...
Zobacz także
Newsy 675V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group