terazmuzyka.pl
Newsy 2771V  
rf | fot. Travis Shinn | 6 września 2019
34

Maynard James Keenan (Tool) wyjawia, co myśli o Justinie Bieberze

Wokalista zespołu Tool wypowiedział swoją opinię na temat Justina Biebera. Czy jest zaskakująca?

Jakiś czas temu Justin Bieber umieścił informację w internecie, ujawniającą, że jest fanem zespołu Tool. Maynard James Keenan zareagował na to, pisząc #bummer.

Tool udostępnił swoje teledyski na YouTube

Na ten komentarz z kolei zareagowała żona Biebera, pisząc:

Musisz być bardzo nieszczęśliwy, skoro poniżasz osoby, które wyrażają swoje uwielbienie dla ciebie.

Maynard James Keenan odniósł się do całej sprawy w wywiadzie dla Zane’a Lowe, mówiąc o Bieberze:

To pewnie dobry dzieciak. Problemem jest całe to gówno, które go otacza. Jest produktem tych wszystkich rzeczy, o których rozmawialiśmy wiele razy. Kiedy napisałem #bummer nie odnosiło się to do niego, tylko do oceanu gówna, jaki się wyleje, bo nie może być fanem Toola w spokoju. Ten ocean leje się od ludzi, którzy tego nie rozumieją i od tych, którzy myślą, że to rozumieją. Będą się wdawać w głupie sprzeczki. A ten biedny dzieciak znajdzie się w samym środku tego wszystkiego.

Tool wydał właśnie swój najnowszy album, „Fear Inoculum”. Tool jak zwykle zadbał o oryginalne opakowanie fizycznej wersji płyty: nowa płyta Toola zawiera rozkładaną „wideoborszurę” z 4-calowym ekranem HD, na którym można obejrzeć niedostępny nigdzie indziej film. Poza tym do płyty dołączony został kabel zasilający USB, 2-watowy głośnik, 36-stronicowa książeczka i karta do pobrania mp3.

Więcej o zespole Tool i jego nowej płycie przeczytacie we wrześniowym numerze "Teraz Rocka", który dostępny jest już w sprzedaży.

Komentarze (34)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 06.09.2019, 14:59 #1
Amen, Panie Maynard. Cenię go za tą szerszą perspektywę.
Polactwo [37.30.***.***] dodano: 06.09.2019, 17:41 #2
Zgadzam się w całej rozciągłości. Szkoda tylko, że sam jest produktem. A to "gunwo" które teraz wydał nie ma nic wspólnego ze starym Toolem tylko z konsumpcjonizmem. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Panie Keenan. Zajmij się Pusciferem, gdyż to juz Ci nie wychodzi. Co nie zmienia faktu, że bardzo Cię szanuję jako artystę.
Pokaż odpowiedzi (4)
Diz [89.71.***.***] dodano: 06.09.2019, 17:54 #7
Wszystko się zgadza, zarówno Bieber jak i Tool dysponują podobnym poczuciem estetyki. Pasują do siebie. Jak Gaga do Metalliki.
Ja [188.146.***.***] dodano: 06.09.2019, 18:03 #8
"Tool wydał właśnie swój najnowszy album, „Fear Inoculum”. Tool jak zwykle zadbał o oryginalne opakowanie"- jak zwykle czyli od trzech płyt. Wcześniejsze wcale nie miały wypasionych wydań. Dlaczego?. Bo tam była muzyka. Teraz.... nie bardzo wiem co to jest. 350 zł. ? Gdybym wydał tyle na to coś tyle pieniędzy stracił bym do siebie szacunek.
Pokaż odpowiedzi (15)
Borx [46.134.***.***] dodano: 07.09.2019, 00:30 #24
Ta płyta jest zajebista... W żadnej płycie nie tyle Toll'a tyle Toll'a to w tej. Tylko trzeba do niej przysiąść ją na to zasługuje .... A najbardziej śmieszy mnie gadanie typu "" toll się skoczył na ”Kill ’Em All"...

Pokaż odpowiedzi (3)
FOK [79.175.***.***] dodano: 07.09.2019, 17:36 #28
Biber to facet, który ma 25 lat. Rozumiem, że na miarę (nie-do-)rozwoju dzisiejszych młodych ludzi to nadal dzieciak. Nie dziwi mnie to. Dziwi mnie jednak, to że ktokolwiek jeszcze interesuje się tym co on sądzi/myśli o czymkolwiek. Natomiast pan MJK powinien głęboko zastanowić się nad zbiorem autoplagiatów jakie wypuścił ostatnio z kolegami pod nazwą Fear Inoculum.
Pokaż odpowiedzi (4)
Oj [178.43.***.***] dodano: 08.09.2019, 12:35 #33
Nie macie racji. Tool się skończył już przed Opiate.
Kumaty [199.247.***.***] dodano: 09.09.2019, 08:08 #34
Mysle, ze powinni ten konflikt rozwiazac w oktagonie. A kazdy desperat, ktory wydal 350 zl na te przynudzajaca plytke powinien dostac znizke na bilet i zamiast 20 000 zl, zaplacic jedyne 10 000. Zaloze sie, ze sekta Toola zapelnilaby duza sale koncertowa, zeby zobaczyc taki pojedynek. Oby tylko walka nie trwala tyle, co przecietna piosenka na Fear, czyli 30 lat.