terazmuzyka.pl
Pitbulek 304V  
rf | 21 kwietnia 2020
0

Mark Hunter udziela przedziwnej odpowiedzi, dlaczego rozpadła się Chimaira

Wokalista zespołu Chimaira zareagował na domysły fanów.

Dekadę temu Chimaira była jednym z najbardziej obiecujących amerykańskich zespołów, wykonujących nowoczesny, ciężki metal. Albumy „Chimaira” (2005) i „Resurrection” (2007) spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem prasy i fanów, a zespół występował na coraz większych festiwalach.

Niestety niedługo potem zaczęły się kłopoty. Najpierw w 2011 roku wokalista Mark Hunter pozbył się reszty składu (w tym współzałożyciela zespołu, Roba Arnolda) i z nowymi muzykami (z zespołów Daath i The Bloodline) nagrał w 2013 roku album „Crown Of Phantoms”, ale i ten skład się wkrótce potem rozstał i Chimaira przestała istnieć.

Fani wciąż pytają Huntera, dlaczego Chimaira się rozpadła. Ostatnio na Twitterze udzielił następującej odpowiedzi:

Jest wiele czynników. Zabiło nas to, że szczyt naszej kariery przypadł na czas recesji. Puste lodówki powodowały konflikty. Nie przetrwaliśmy burzy, jak inne zespoły. Dzięki, Obama.

Krążą też plotki, że trudno się ze mną pracuje.

Chimaira reaktywowała się w najsłynniejszym składzie na jeden koncert w 2017 roku. Nic jednak nie wskazuje, żeby zespół mógł wrócić na dobre.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 740V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2106V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group