terazmuzyka.pl
Pitbulek 1581V  
rf | 7 stycznia 2019
1

Marilyn Manson hucznie świętował 50. urodziny w doborowym towarzystwie [FOTO]

5 stycznia 2019 roku Marilyn Manson skończył 50 lat. Artysta urządził huczną imprezę, na której nie zabrakło wielkich gwiazd.

Marilyn Manson, czyli Brian Warner, skończył 50 lat. Urodziny obchodził w zacnym towarzystwie, a na hucznej imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak Jonathan Davis, Courtney Love, Karen O czy Yoshiki z X Japan.

Marilyn Manson, Nikki Sixx i Rob Zombie wykonali przebój The Beatles [WIDEO]

Poniżej możecie znaleźć kilka zdjęć z imprezy urodzinowej Marilyna Manosna oraz film, na którym zebrani śpiewają jubilatowi „Happy Birthday”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Fashion shoots with Courtney Love and Marilyn Manson”

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yeah yeah yeah. Oh no no no. @ko

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday MM @marilynmanson

Post udostępniony przez Poppy (@impoppy)

Brian Warner rozpoczął karierę artystyczną w Fort Lauderdale na Florydzie w 1989 roku, powołując zespół Marilyn Manson & The Spooky Kids. W 1992 roku nazwa została skrócona do Marilyn Manson i funkcjonuje do dziś. Grupa zadebiutowała w 1994 roku wyprodukowanym przez Trenta Reznora albumem „Portrait Of An American Family”, ale rozgłos przyniósł jej dopiero „Antichrist Superstar” z 1996 roku. Marilyn Manson szokował nie tylko brzmieniem ale także wizerunkiem scenicznym z licznymi odniesieniami do satanizmu. Kolejne płyty, „Mechanical Animals” (1998) i „Holy Wood” (2000) ugruntowały pozycję zespołu na scenie ciężkiego rocka.

Mimo licznych zawirowań w składzie oraz artystycznych wzlotów i upadków Marilyn Manson funkcjonuje do dziś. Jego ostatni album ukazał się w 2017 roku pod tytułem „Heaven Upside Down”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Alicja Szuba dodano: 08.01.2019, 23:28 #1
Super dżampra pewnie świetnie się bawił i dostał mnóstwo prezentów to super. Ja bym tak nie chciała i jakbym była sławna to nie. Ukrywałabym kiedy mam urodziny nie lubię tak hucznej urodzinowej imprezy każdy ma różny gust. Zawsze trzeba życzyć udanej zabawy więc jej życzę i się spełniło Uśmiech
Zobacz także
Pitbulek 2405V  
Pitbulek 2615V  
Pitbulek 284V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5905V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group