terazmuzyka.pl
Film / serial 564V  
mg | 25 czerwca 2019
2

Maciej Trojanowski z „Nie do wiary” reklamuje „Stranger Things”. Mistrzostwo! [WIDEO]

Polski oddział Netflixa ponownie odrobił pracę domową i w świetny sposób przygotował reklamę nowego sezonu serialu „Stranger Things”. 

Niedawno Netflix opublikował kolejna oficjalną i zarazem finałową zapowiedź nowego sezonu swojego niezwykle popularnego serialu „Stranger Things”. Trzecia odsłona będzie miała swoją premierę – co przy okazji publikacji poprzedniego trailera oficjalnie potwierdzono – 4 lipca.

Teraz zaskoczyć postanowił polski oddział serwisu, który do współpracy zaprosił Macieja Trojanowskiego. Prowadził od program „Nie do wiary”, który emitowano do 2013 roku, a który opowiadał o zjawiskach nadprzyrodzonych. Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie! 

Sprawdźcie filmik zatytułowany „Nie może być”:

„Stranger Things 3” liczył będzie osiem odcinków, a ich tytuły to:

  1. „Suzie, Do You Copy?”
  2. „The Mall Rats”
  3. „The Case of the Missing Lifeguard”
  4. „The Sauna Test”
  5. „The Source”
  6. „The Birthday”
  7. „The Bite”
  8. „The Battle of Starcourt”

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Akcja trzeciego sezonu ma toczyć się latem 1985 roku – kilka miesięcy po wydarzeniach z sezonu drugiego.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
adaś passé [83.26.***.***] dodano: 25.06.2019, 14:57 #1
w sumie "nie do wiary" mogłoby wrócić, super to było, o niebo lepsze od tych wypocin Sekielskiego i jego brudnej mamony, kiedyś to jednak były czasy.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
6

Kolejny słynny reżyser krytykuje filmy Marvela

rf | fot. Georges Biard | 20 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group