terazmuzyka.pl
Konkursy 434V  
rf | 1 sierpnia 2019
1

Little Steven & The Disciples Of Soul w Polsce. Mamy dla Was podwójne zaproszenia

7 sierpnia 2019 roku w warszawskiej Stodole wystąpi Steven Van Zandt, legendarny gitarzysta E Street Band. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na ten koncert.

Steven Van Zandt najlepiej znany jest jako gitarzysta E Street Band, zespołu Bruce’a Springsteena, ale działa też ze swoim własnym zespołem pod szyldem Little Steven & The Disciples Of Soul. To właśnie razem z tym zespołem pojawi się na deskach warszawskiej Stodoły już 7 sierpnia 2019 roku, promując wydany w tym roku album „Summer of Sorcery”. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.

Co należy zrobić, żeby zgarnąć jedno z nich? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Podaj tytuł przynajmniej jednego serialu, w którym wystąpił Steven Van Zandt.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres terazrock1@gmail.com do niedzieli, 4 sierpnia do godziny 23:59. Nie zapomnijcie podpisać się imieniem i nazwiskiem. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową w najbliższy poniedziałek, 5 sierpnia.

[KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY. ZWYCIĘZCY ZOSTALI POINFORMOWANI DROGĄ MAILOWĄ]

Steven Van Zandt zagrał na najsłynniejszych płytach Bruce’a Springsteena, jak „The River” i „Born In The U.S.A.”. W latach 80. na pewien czas odszedł z E Street Band, skupiając się na działalności solowej, ale od 1999 roku znowu z nim gra i nagrywa nowe płyty.

Do Polski przyjedzie na czele własnego zespołu, The Disciples Of Soul, z którym powrócił w tym roku z albumem „Summer of Sorcery”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
hard_way [77.255.***.***] dodano: 06.08.2019, 09:46 #1
Nick Mason - oryginalny członek Pink Floyd sprzedał w naszym kraju może 1500 biletów. Torwar w dniu koncertu wyglądał jak wyglądał... kto był to wie. Choć koncert świetny i bardzo się cieszę że byłem. Australian Pink Floyd - tribute band - gra co roku trasę po Polsce i to w największych halach.
Na Little Stevena organizator musi "rzucić" bilety po 10 zł by ratować frekwencję. 10 zł... Nie mogłem uwierzyć jak to zobaczyłem. Przypominam tylko że koncert min. gitarzysty i współproducenta Springsteena nie odbędzie się (jeśli w ogóle) na chyba najgorszym z akustycznego punktu widzenia obiekcie w Polsce - Narodowym a w niedużym klubie Stodoła (ile pomieści - 2000?). O co do jasnej cholery chodzi??? Imprezy o których piszę miały lub będą mieć miejsce nie w Pcinie Dolnym a w stolicy? Naprawdę????
Zobacz także
Konkursy 445V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group