terazmuzyka.pl
Newsy 1412V  
szy | 5 października 2017
1

Linkin Park udostępnia wideoklip stworzony przez fanów [WIDEO]

Grupa Linkin Park udostępniła w sieci teledysk do kompozycji tytułowej z ostatniego albumu, który został stworzony przez fanów zespołu. 

Nie tak dawno formacja Linkin Park opublikowała teledysk do singla „One More Light”, który został wyreżyserowany przez Joe Hahna i Marka Fiore’a i jest hołdem oddanym Benningtonowi. Teraz z kolei w sieci pojawiło się tzw. lyric-video, w którym udział wzięli fani grupy. 

Polski rynek muzyczny ma się dobrze - podsumowanie ZPAV

Poniżej możecie zobaczyć wideoklip, za który odpowiedzialna jest Nicola Drilling. Widzimy na nim ludzi z całego świata, którzy trzymają kartki z tekstem utworu „One More Light”, który po śmierci wokalisty Linkin Park nabrał kompletnie innego, wyjątkowego znaczenia.

Koncert ku pamięci Chestera Benningtona

Linkin Park wraz z zaproszonymi gośćmi wystąpi 27 października 2017 roku w Hollywood Bowl na koncercie upamiętniającym zmarłego w lipcu tego roku Chestera Benningtona. Wśród artystów, którzy dołączą na scenie do członków Linkin Park znajdą się między innymi Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System Of A Down, Jonathan Davis i Brian „Head” Welch z Korna, a także M. Shadows i Synyster Gates z Avenged Sevenfold oraz członkowie Blink-182. Podczas koncertu wystąpi także piosenkarka Kiiara, która zaśpiewała z Benningtonem w utworze „Heavy” z najnowszej płyty Linkin Park, „One More Light”. Lista gości specjalnych prawdopodobnie ulegnie jeszcze wydłużeniu.

Podczas koncertu wystąpi także piosenkarka Kiiara, która zaśpiewała z Benningtonem w utworze „Heavy” z najnowszej płyty Linkin Park, „One More Light”. Lista gości specjalnych prawdopodobnie ulegnie jeszcze wydłużeniu.

Członkowie Linkin Park zdecydowali, że dochód z wydarzenia zostanie przekazany organizacji Music For Relief. Występ został całkowicie wyprzedany. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Sylwia [84.203.***.***] dodano: 07.10.2017, 21:45 #1
R.I.P. CHESTER I MISS YOU
Zobacz także
Newsy 445V  
4

Iron Maiden pracuje w studiu

rf | 1 października 2020
Newsy 530V  
5

Dino Cazares komentuje odejście Burtona C. Bella z Fear Factory

rf | fot. Frank Schwichtenberg | 30 września 2020
Newsy 2278V  
Newsy 743V  
5

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group