terazmuzyka.pl
Newsy 1467V  
rf | 17 kwietnia 2019
7

Led Zeppelin opowiada swoją historię na YouTube [WIDEO]

Led Zeppelin wystartował z cyklem filmów biograficznych na YouTube. Pierwszy z nich już do obejrzenia.

Led Zeppelin świętuje 50. rocznicę debiutu za sprawą cyklów filmów na YouTube, prezentującą historię grupy. Pierwszy odcinek jest już do obejrzenia.

Mastodon opublikował własną wersję słynnego utworu Led Zeppelin

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek „History Of Led Zeppelin”, opowiadający o powstawaniu pierwszej płyty studyjnej.

Najlepiej zarabiające utwory Led Zeppelin w sieci

Magazyn „Billboard” opublikował zestawienie Nielsen Music przedstawiające, ile poszczególne utwory Led Zeppelin zarobiły na platformach cyfrowych.

W zestawieniu opublikowanym przez „Billboard” pod uwagę zostały wzięte zarówno cyfrowe pobrania plików, jak i streaming od momentu, gdy katalog Led Zeppelin po raz pierwszy legalnie pojawił się w sieci w listopadzie 2007 roku aż do 12 lipca 2018 roku.

Poniżej prezentujemy pierwszą dwudziestkę utworów wraz z ich zarobkiem w dolarach

  1. Stairway To Heaven 2903223,42
  2. Kashmir 1421130,32
  3. Immigrant Song 1306140,94
  4. Black Dog 1167232,19
  5. Whole Lotta Love 1034129,29
  6. Ramble On 888793,61
  7. Over the Hills And Far Away 757125,57
  8. Goin’ To California 694689,56
  9. Rock n’ Roll 636985,97
  10. D’yer Mak’er 553459,73
  11. When the Levee Breaks 547514,60
  12. All My Love 536716,87
  13. Fool In The Rain 497152,94
  14. Good Times, Bad Times 484799,06
  15. Dazed And Confused 443730,10
  16. Babe, I’m Gonna Leave You 407165,31
  17. Hey, Hey What Can I Do 383439,92
  18. The Ocean 356840,76
  19. Heartbreaker 347498,72
  20. Misty Mountain Hop 306642,32
Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kumaty [168.149.***.***] dodano: 18.04.2019, 08:12 #1
Ooo a to mozna? Sami nie usuna swoich filmow przez lamanie praw autorskich? Jedni z najwiekszych "usuwaczy" na YT na swiecie teraz poprzez te platforme probuja sie wypromowac? Co za hipokryzja! Czekam jeszcze na Prince'a i cykl wideo "Jego gitary". A potem placzecie tutaj masowo, ze mlodziez nie slucha rocka. Jak ma sluchac jak Beatles, Queen czy LZ usuwaja fanowskie filmiki czy utwory z YT? Dla dzieciakow to zgraja zgorzknialych dinozaurow, dla was fetysze.
Pokaż odpowiedzi (6)
Zobacz także
Newsy 176V  
0

Status Quo zapowiedział nowy album

rf | 18 czerwca 2019
Newsy 3604V  
6

Dave Mustaine (Megadeth) ma nowotwór. Artysta wydał oświadczenie

mg | fot. facebook.com/megadeth | 17 czerwca 2019
Newsy 275V  
0

Tides From Nebula zapowiada nowy album

rf | fot. Facebook | 17 czerwca 2019
Newsy 3079V  
6

David Gilmour nie wyklucza reaktywacji Pink Floyd

rf | fot. Warner | 17 czerwca 2019
Newsy 4224V  
26

TSA rozstał się z Andrzejem Nowakiem i Stefanem Machelem

rf | fot. Facebook | 16 czerwca 2019
Newsy 748V  
2

The Who nagrał najlepszą płytę od „Quadrophenii”

rf | fot. Raph_PH | 14 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group