terazmuzyka.pl
Newsy 4224V  
rf | 21 maja 2020
0

Lars Ulrich zapytany o ulubioną płytę Metalliki udziela nieoczekiwanej odpowiedzi

Jaka jest ulubiona płyta Metalliki Larsa Ulricha? Taka odpowiedź może zaskakiwać.

Niedawno James Hetfield zastanawiał się, co pomyślałby Cliff Burton o płytach Metalliki z późniejszych lat. Jego odpowiedź możecie znaleźć tutaj. Natomiast Lars zapytany o swoją ulubioną płytę Metalliki odpowiada:

Kiedy ludzie mnie pytają „jaka jest twoja ulubiona płyta Metalliki” odpowiadam: „Wiesz co? Następna płyta Metalliki jest moją ulubioną”. Zawsze patrzę przed siebie.

Ostatnio Lars Ulrich wspomniał, że w trakcie kwarantanny zespół myśli o nagraniu nowego albumu:

Może za miesiąc albo dwa, jeśli reguły kwarantanny zostaną poluzowane, będziemy mogli spotkać się w czwórkę w studiu w Północnej Kalifornii.

Kto wie, jak świat będzie wyglądał za pół roku? Ale kreatywni ludzie nie potrafią długo siedzieć bezczynnie. W trakcie tych cotygodniowych sesji na Zoom rozmawiamy o tym, jak odbudować zespół. (...) Czy zatem Metallica nagra płytę w kwarantannie? Tego nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie wiemy, jak długo potrwa kwarantanna, ale jeśli za pół roku albo za rok dalej będziemy siedzieli w tym samym miejscu, powiedziałbym że jest duża szansa.

Ostatni studyjny album Metalliki ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Hardwired... To Self-Destruct”. Zespół w tym roku planuje wydać album „S&M2” dokumentujący zeszłoroczne koncerty z orkiestrą symfoniczną.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 671V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group