terazmuzyka.pl
Newsy 1457V  
rf | 20 stycznia 2020
1

Lars Ulrich (Metallica) pożegnał zmarłego ojca Cliffa Burtona [FOTO]

Perkusista Metalliki skomentował śmierć Raya Burtona.

Ray Burton zmarł w wieku 94 lat. Informację o jego odejściu przekazała córka, Connie. Ray był ojcem Cliffa Burtona, zmarłego tragicznie w 1986 roku basisty Metalliki. Perkusista zespołu, Lars Ulrich pożegnał Raya wpisem na Instagramie.

Ray Burton nie żyje

 

Lars Ulrich napisał:

Ray, dziękuję, że rozświetlałeś każde pomieszczenie, do którego wszedłeś i że inspirowałeś nas swoją pozytywną energią, wytrwałością, naturalnością i sprawiałeś, że wszyscy czuli się swobodnie w twoim towarzystwie. I oczywiście, dziękuję za to, że obdarzyłeś świat Cliffem i jego wyjątkowymi talentami. Jestem zaszczycony i wdzięczny za to, że grałem i przebywałem z nim.

Ray Burton najpierw wspierał przez lata muzyczną pasję swojego syna, a następnie zadbał o odpowiednie uhonorowanie jego twórczości. Część tantiem, które otrzymał po śmierci Cliffa przekazał na stypendia w szkole, do której uczęszczał jego syn. Wielokrotnie udzielał wywiadów i brał udział w nagraniach filmów dokumentalnych poświęconych Metallice lub swojemu synowi.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kwakus [89.229.***.***] dodano: 20.01.2020, 16:00 #1
Wreszcie spotka się z synem .RIP
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group