terazmuzyka.pl
Newsy 4232V  
mg | 25 sierpnia 2018
1

Kyle Pavone, wokalista We Came as Romans, nie żyje. Miał 28 lat

Niespodziewana i niezwykle smutna wiadomość napłynęła właśnie zza Oceanu – w wieku 28 lat zmarł wokalistka i klawiszowiec metalcore’owego zespołu We Came as Romans, Kyle Pavone.

Na oficjalnym kanale zespołu We Came as Romans w serwisie Twitter pojawiła się informacja o śmierci wokalisty i klawiszowca formacji. Kyle Pavone miał 28 lat. We wpisie przeczytać możemy:

Dziś muzyka straciła kolejnego wspaniałego człowieka – odszedł Kyle Pavone z We Came as Romans. Tragiczna śmierć Kyle’a przyszła zdecydowanie za wcześnie – zarówno dla niego, jak i jego przyjaciół z zespołu. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci jego odejściem. Tęsknimy za jego uśmiechem, jego szczerością, troską o innych i niesamowitym talentem muzycznym. Zamiast kwiatów, chcielibyśmy, żebyście przekazywali dobrowolne datki na cele charytatywne – o szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu. Rodzina i zespół chcą podziękować fanom i całej muzycznej społeczności za miłość i wsparcie podczas ich żałoby.

We wpisie nie poinformowano o przyczynie śmierci młodego muzyka. Z informacją w języku angielskim można zapoznać się poniżej:

Zespół We Came as Romans, wykonujący szeroko rozumiany metalcore, sformowany został w 2005 roku w Detroit. Kyle Pavone dołączył do składu w 2008 roku i występował z nim aż do teraz. Muzyk przygotował z formacja wszystkie pięć studyjnych płyt, z których ostatnią była „Cold Like War” z 2017 roku. Pavone nie tylko śpiewał, ale również grał na instrumentach klawiszowych.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
aleona [213.119.***.***] dodano: 27.08.2018, 14:58 #1
He has gone too early. His band and family now in great sadness.
None knows when last day of life comes.
I wish great condolences to you.I didn't listen his music.He was too young for death.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group