terazmuzyka.pl
Film / serial 534V  
mg | 23 kwietnia 2019
0

Kto wykonał niezwkły utwór z ostatniego odcinka „Gry o tron”? Sprawa wyjaśniona! [WIDEO]

W drugim odcinku finałowego sezonu „Gry o tron” mogliśmy usłyszeć kompozycję zatytułowaną „Jenny of Oldstones”. Wiemy już, kto przygotował ją na potrzeby serii.

W ostatnim odcinku serialowego hitu „Gra o Tron”, widzowie mogli usłyszeć premierowo piosenkę „Jenny of Oldstones”. Kompozycja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a co uważniejsi fani bez trudu rozpoznali głos Florence + The Machine. To właśnie Florence Welch odpowiedzialna jest za stworzenie i zaśpiewanie wspomnianego utworu. 

„Gra o tron” przeciążyła serwery HBO GO

Kompozycja pojawiła się już w serwisie YouTube, gdzie szybko nabiła miliony wyświetleń. Prezentujemy ją poniżej:

Niedawno w sieci pojawiła się krótka zapowiedź trzeciego odcinka serialu. Na razie produkcja dzieli fanów – niektórzy narzekają na nudę i bardzo powolny rozwój fabuły. Nie zmienia to faktu, że seria HBO wciąż cieszy się niemalejącym zainteresowaniem. Poniżej wspomniany trailer:

Gra o tron” to serial HBO na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial zadebiutował w 2011 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem i zdobywając liczne nagrody.

Wiadomo już, że po zakończeniu emisji „Gry o tron”, stacja przygotuje kolejne produkcje osadzone w uniwersum stworzonym przez George’a R.R. Martina.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group