terazmuzyka.pl
Newsy 1321V  
rf | 19 maja 2020
39

Krzysztof Zalewski ze środkowym palcem skierowanym w stronę Trójki

Krzysztof Zalewski dosadnie wyraził się w sprawie puszczania jego utworów przez Polskie Radio.

Po aferze związanej z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. Dołączył do nich także Krzysztof Zalewski, który napisał:

Właśnie kumpel mi napisał, że lecę w Trójce. Wiem, że nie mam na to wpływu, ale chciałbym uprzejmie zaznaczyć, że nie życzę sobie tego. Mam nadzieję, że Trójka, której słuchałem od brzdąca wróci jeszcze, ale to co jest teraz nie ma z nią nic wspólnego. Wasz Z

Po całym zamieszaniu piosenka Kazika wprawdzie powróciła do kolejnego notowania listy przebojów Trójki, jednak tym razem usunięcia jej zażądał sam artysta, który napisał:

W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Kazimierz Staszewski


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (39)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ggwf [79.191.***.***] dodano: 19.05.2020, 19:29 #1
skąd on zna takie gesty? Czyżby widział takie gesty na swoich koncertach??
Pokaż odpowiedzi (3)
Mietek [82.160.***.***] dodano: 19.05.2020, 19:35 #5
Kto to ten Zalewski? Kolejny "artysta" z idola jak Podsiadło?
Pokaż odpowiedzi (4)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 19.05.2020, 19:47 #10
Ale prostak! Szkoda, że nie pokazał tej słomy, co mu z butów wystaje.
Pokaż odpowiedzi (1)
Nick [77.255.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:02 #12
Trójka jako jedyna cie grała, a teraz nagle buntownika zgrywasz?
Pokaż odpowiedzi (1)
Ja [37.248.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:24 #14
Brawo!
Denys [217.96.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:30 #15
no brawo brawo, gratulacje, kolejny mądry zdecydowany Artysta bojkotuje trójeczkę, super, jeszcze czekam na wiadomość co Lars o tym sądzi, czy chce się przyłączyć do bojkotu jeżeli grali tam ostatnio Metallikę, i będzie wszystko cacy.
taki [89.174.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:50 #16
kolejny zidiociały celebryta
Pokaż odpowiedzi (1)
greg [83.26.***.***] dodano: 19.05.2020, 21:01 #18
"Ludzie" kultury?
Marcin [37.248.***.***] dodano: 19.05.2020, 21:31 #19
I bardzo dobrze. A zidiociałym komentatorom życzę troszkę innej części ciała wsadzonej w część ciała poniżej pleców.
AktyPISta [79.175.***.***] dodano: 19.05.2020, 22:17 #20
To jest gej i pedał bo kazdy gej to pedał. Oprócz kaczynskiego który jest też gej ale nienawidzi pedałów więc się nie liczy. Trójka będzie teraz msze nadawała i wara wam pedały i lezby od tego. Kochamy trójkę i kochamy ksiezy pedofilów, syna pani premier i jego nastolatkę, prezesa niku i jego dom publiczny. A pełowym świnią wara od tego.
Pokaż odpowiedzi (1)
Executioner dodano: 20.05.2020, 01:04 #22
Skoro tak się do tego odniósł, to znaczy, że stać go na to i może sobie na taki gest pozwolić. Tyle w temacie.
I [91.205.***.***] dodano: 20.05.2020, 06:07 #23
Żołnierz Wyklęty zawsze na straży godności...
jon [185.72.***.***] dodano: 20.05.2020, 11:15 #24
Tak naprawdę to artysta Kazik przyczynił się "niechcący" do zlustrowania Programu Trzeciego Polskiego Radia.To co nie udawało się nikomu przez tyle lat ( 30?) udało się w ciągu kilku dni i to automatycznie.Zasiedziałe towarzystwo poresortowe i TW samo się zaoroało.
Może to symboliczna zmiana pokoleniowa czas na innych bez obciążeń.
A tak na marginesie cała ta Trójka nie była już od dawna nośnikiem kultury jaki jej się sentymentalnie przypisuje.Radio takie jak inne.Nic wyjątkowego łącznie z tą nieszczęsną LP KTÓRA TO JUŻ OD PRZEŁOMU LAT 80/90 nie ma najmniejszego znaczenia.
pozdrawiam
Pokaż odpowiedzi (5)
Staszek [79.191.***.***] dodano: 20.05.2020, 13:07 #30
jaki znowu wasz z....
Ja tez nie mam wpływu co w rardio leci, za to mam wpływ na to czego chcę słuchać i w razie co w każdej chwili mogę zmienić program. I tak np jak puszczają Podsiadło czy Zalewskiego od razu zmieniam stację bo szkoda moich nerwów.
Slavo [37.30.***.***] dodano: 20.05.2020, 16:10 #31
Brawo wielki szacunek Krzysztofie
Łukasz [89.64.***.***] dodano: 20.05.2020, 23:42 #32
Czytam Wasze komentarze i poważnie, pojebało Was, ludzie. Naprawdę jedyna słuszna droga to rock i metal w brudnym wydaniu? Dajcie się artystom spełniać tak, jak chcą. Akurat Zalewski obrał słuszną drogę. Sprawdźcie, jak brzmi na żywo. Tak samo Podsiadło - skąd w Was taka nienawiść do niego? Bo pisze teksty, które okazują się strzałem w dziesiątkę? Bo jako jeden z niewielu nie wymusza swojego stylu? Otwórzcie się ma coś nowego, lata 80 i 90. już dawno minęły. Wyjdźcie z piwnic i odstawcie, co tam bierzecie.
Robot [89.68.***.***] dodano: 21.05.2020, 07:53 #33
No i dobrze beton się wykruszył, świeży powiew się pezyda
Flik [46.134.***.***] dodano: 21.05.2020, 12:14 #34
Zalewski to dupek ,i żadna gwiazda.
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:01 #35
Pokazał klasę, zresztą tak wielką jak jego talent muzyczny. Nie ma co..
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:15 #36
Ja słucham Trójki, nawet częściej niż wcześniej,
Nigdy nie lubiłem Gacek, czy Szydłowskiej. Ta pierwsza to fenomenalny antytalent dziennikarski...
Ceniłem Manna za wiedzę, głos i warsztat, ale w dokładnie taki sam sposób jak Jerzego Urbana, który był przez dziesięciolecia mistrzem felietonu... To że oni są czerwoni do szpiku kości to wręcz banał.. zresztą podobnie jak to, że jak ktoś przychodzi do radia w 4 miesiącu stanu wojennego (marzec-kwiecień 1982) to po prostu musiał być po linii partii i pozytywnie zweryfikowany przez SB.. szanowni towarzysze założą sobie własne radio, mają już p. Jethon w składzie i darmową reklamę. Zrobią sobie pewnie czekoladowego "morzeła" na imprezie otwarcia...
Tomasz [37.47.***.***] dodano: 22.05.2020, 11:57 #37
Słucham trójki od zawsze i słuchać będę. Mimo zawirowań i skrajnych opinii. Uważam, że mimo odejścia kilku fajnych ludzi trójka zostanie radiem ze świetnym muzycznym programem. Bo nadal gra najlepsza muzykę w Polsce.
Lolek [31.0.***.***] dodano: 23.05.2020, 21:01 #38
Jebać Zalewskiego