terazmuzyka.pl
Pitbulek 2649V  
mg | 18 maja 2018
2

Krzysztof Krawczyk przygotował kolejny mundialowy „przebój” [WIDEO]

Był już „Lewandowski, gol dla Polski”, teraz przyszedł czas na kompozycję „Biało-Czerwoni”  – to tytułowy utwór najnowszej płyty Krzysztofa Krawczyka, która powstaje w związku ze zbliżającym się Mundialem.

Za niespełna miesiąc rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, na której zagra oczywiście reprezentacja Polski. Zawsze, przy okazji podobnych wydarzeń, swoje wsparcie dla piłkarzy przekazują muzycy, którzy przygotowują kompozycje specjalnie na Mundial – żeby wesprzeć Naszych. W tym roku ambitnie do tematu podszedł Krzysztof Krawczyk, który planuje wydać cały album zatytułowany „Biało-Czerwoni”.

Wiemy, kto kupuje płyty winylowe

Płyta nie ujrzała jeszcze światła dziennego, ale zapowiadają ją dwa single – jakiś czas temu ukazał się utwór „Lewandowski, gol dla Polski”, który... wywołał skrajne emocje, natomiast teraz piosenkarz opublikował tytułowy utwór:

Pierwszy utwór Krawczyka spotkał się ze sporą krytyką i żartami, ale artysta się tym nie zraził i wytłumaczył, co miało na celu nagranie „Lewandowski, gol dla Polski”:

Hejterzy mogą wziąć do ręki dobrą książkę albo iść do teatru czy filharmonii. Moja piłkarska płyta to wesoły okrzyk i prosta, nośna muzyka. Chodzi przecież o radość, zabawę. Jak w piłce.

Album „Biało-Czerwoni” nie został jeszcze opublikowany, ale jak zapowiada Krawczyk – na pewno stanie się to przed Mundialem.

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca w Rosji.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
MATEUSZ [80.55.***.***] dodano: 18.05.2018, 13:43 #1
bardzo ładna piosenka
Vampirro dodano: 20.05.2018, 19:19 #2
Ambitny poetycki tekst zachwycający swoją oryginalnością, wirtuozeria wykonania, skomplikowana struktura muzyczna, która zapada w pamięć i wywołuje ciarki na plecach... Ponadczasowy utwór.
Czas się żegnać z tym światem.
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group