terazmuzyka.pl
Koncerty 1422V  
mg | 5 grudnia 2018
1

Knotfest Meets Hellfest 2019. Słynny festiwal z polskim reprezentantem

Impreza Knotfest Meets Hellfest odbędzie się w przyszłym roku we Francji. Kuratorem koncertu jest zespół Slipknot, który zaprosił na scenę metalową czołówkę – w tym reprezentanta Polski.

20 czerwca 2019 roku odbędzie się jednodniowy Knotfest Meets Hellfest – rzecz będzie miała miejsca we francuskiej miejscowości Clisson. To połączenie dwóch wielkich imprez zaowocuje metalowym świętem, którego największą gwiazdą będzie Slipknot, kurator imprezy. Poza Amerykańskim zespołem przymierzającym się do publikacji nowej płyty na francuskiej scenie zaprezentują się między innymi Rob Zombie, Amon Amarth, Ministry, Sabaton czy przedstawiciel polskiej sceny metalowej – Behemoth.

Behemoth będzie grał nową płytę w całości na koncertach? Nergal odpowiada

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 7 grudnia. Poniżej jego oficjalna zapowiedź:

Plakat Knotfest Meets Hellfest 2019:

Slipknot wejdzie do studia nagraniowego

Slipknot ma w zwyczaju przeciągać premierę kolejnych wydawnictw, ale wszystko wskazuje na to, że następca „.5: The Gray Chapter” opublikowany zostanie stosunkowo szybko, ponieważ po niespełna pięciu latach. Publikacja utworu „All Out Life” sugerowała, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne w przyszłym roku i tak faktycznie się stanie.

Corey Taylor odpowiedział na Twitterze na pytanie dotyczące premiery płyty. Użytkownik ukrywający się pod nickiem „MrMetalhead” zasugerował, że premiera nastąpi w 2020 roku, z czym szybko nie zgodził się wokalista Slipknot:

Nie, nie – w 2019 roku. Tak powiedziałem. Nagrywamy w styczniu, a album opublikujemy jakoś w połowie 2019 roku.

Wszystko jest już więc zaplanowane. Poniżej wspomniany wpis:

Slipknot wystąpi w Polsce w ramach Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Pozostałe ogłoszone gwiazdy to Sabaton, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf, Trivium, Carcass i Municipal Waste.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Józio [83.22.***.***] dodano: 05.12.2018, 20:24 #1
No To Grubo !!!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group