terazmuzyka.pl
Newsy 2562V  
rf | 20 czerwca 2019
35

Kiss podziękował polskim fanom za koncert [WIDEO]

Zespół Kiss podziękował polskim fanom za koncert w krakowskiej Tauron Arenie.

Grupa Kiss wystąpiła w Polsce 18 czerwca 2019 roku. Był to pierwszy – i prawdopodobnie ostatni – koncert Kiss w naszym kraju. Zespół jest w trakcie pożegnalnej trasy.

Paul Stanley (Kiss) zapowiada płytę

Po koncercie zespół umieścił na swoim Facebooku krótki film, na którym polscy fani śpiewają jego największy przebój, „Rock And Roll All Nite” z podpisem:

WOW! #KISSARMY #Poland...You Rocked tonight in #Krakow! Thank you. #EndOfTheRoad World Tour

Film możecie obejrzeć poniżej.

W Krakowie Kiss wykonał następujące utwory:

KISS Setlist Tauron Arena, Kraków, Poland 2019, End of the Road World Tour

Więcej o koncercie Kiss w Polsce będziecie mogli przeczytać w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który trafi do sprzedaży pod koniec lipca. Znajdzie się w nim szczegółowa relacja z koncertu.

Pożegnalna trasa koncertowa Kiss wystartowała na początku tego roku w USA. Grupa aktualnie przemierza Europę.

Komentarze (35)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kris [31.0.***.***] dodano: 20.06.2019, 11:09 #1
Było fantastycznie to był show w iście amerykańskim i typowk kissowskim stylu którg znałem z DVD a teraz poczułem na żywo
GiG [37.128.***.***] dodano: 20.06.2019, 11:09 #2
Ciekaw jestem czy recenzent będzie miał odwagę napisać, że Paul Stanley nie zaśpiewał na żywo podczas całego koncertu więcej niż 2/3 minuty.

Dowodów bez liku tutaj: https://www.youtu(...)ync+2019
Pokaż odpowiedzi (14)
Bebeta [83.12.***.***] dodano: 20.06.2019, 11:10 #16
BYŁAM NA KONCERCIE SUPER SUPER SUPER. NIGDY JESZCZE CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁAM.
D.art [195.168.***.***] dodano: 20.06.2019, 12:17 #17
Muszę zasmucić wszelkiej maści hejterków. Jedyne co było na koncercie z taśmy, to orkiestracje do "Beth". Reszta to rasowy żywczyk, ze wszelkimi niedociągnięciami wykonawczymi, których wcale wiele nie było (Tommy mógłby nieco lepszy popis solowy wymyślić, ale poza tym genialnie naśladował Ace). Paul ciągle w dobrej formie wokalnej, choć słychać było czasem, że już leci na granicy wytrzymałości głosu. I piękne było to, że się nie oszczędzał. Gene też zrobił swoje. Eric zagrał fantastycznie, co akurat nie dziwi (zawsze uważałem, że to najlepszy drummer kissów). Jechałem na koncert z obawami, ale dostałem przepiękny kissowo-kiczowy rocknrollowy cyrk. Jedyny w swoim rodzaju. I wielka szkoda, że więcej nie będzie...
Pokaż odpowiedzi (3)
Mateusz [31.0.***.***] dodano: 20.06.2019, 16:19 #21
Koncert rewelacja! To był prawdziwy amerykański rockowy show na bogato. Pirotechnika na medal, akustyka też. Setlista jak dla mnie idealna. Bawiliśmy się super i strasznie mi smutno że nie będzie kolejnego koncertu w polsce. Totalnie zaskoczyła mnie frekwencja, była pełna hala!! Jak widać od niesławnego 1997 wiele się u nas zmieniło w podejściu do Kiss. Bardzo mnie ucieszył widok całej armii fanów w przeróżnym wieku - od dzieciaków po wesołych dziadków Uśmiech Warto było wydać kasę, wspomnienia mamy na całe życie!
Pokaż odpowiedzi (3)
Diz [89.71.***.***] dodano: 20.06.2019, 16:25 #25
Byłem na tym koncercie, w głosie Paula były niedociągnięcia, a gdyby dawali playback to raczej wszystko brzmiałoby idealnie. Poza tym, Paul dość dużo mówił raczej nadwyrężając głos. Nie sądzę by robił to mając problemy z głosem.
Pokaż odpowiedzi (1)
Natalia [188.147.***.***] dodano: 20.06.2019, 18:57 #27
Koncert SZTOS!!! Całość na żywo!
Pokaż odpowiedzi (2)
Abandon [5.174.***.***] dodano: 21.06.2019, 22:32 #30
To mój drugi koncert KISS po 11 letniej przerwie i bawiłem się doskonale. Liczyłem jednak, że grywane na ostatnich trasach Psycho Circus, Lick it up zamienią na coś z Revenge, tym bardziej, że Circus jest trudny do zaśpiewania. Odkąd w styczniu kupiłem bilet miałem tylko nadzieję, żeby nie odwołano występu. Ucieszyło mnie, że wiele osób przyjechało, co przy słabej prasie koncertu i zespołu w naszym kraju jest niezłym sukcesem. Myślę, że sami muzycy byli zaskoczeni pod koniec koncertu, ten uśmiech Stanley'a mówił sam za siebie. Bardzo podobał mi się moment jammowania gitarzystów niczym prawie Deep Purple.
Kolekcjonuję bootlegi KISS na dvd, więc jeśli ktoś nagrał, chętnie wymienię się, mam do zaoferowania sporo rzadkich nagrań.
dario4 [31.182.***.***] dodano: 22.06.2019, 20:02 #31
Mega koncert na skalę 5x XXXXXL czekałem na to wydarzenie dobrze ponad 30 lat i w końcu obejrzałem to niesamowite show w raz z żoną i synem był to niesamowity koncert i show , liczę ze może jeszcze KISS wróci do Polski i z taką nadzieją zostaje , było niesamowicie , zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie że było mnóstwo młodych ludzi na koncercie to świadczy o tym że KISS nadal będzie żył bez względu na wszystko i z tego jestem zadowolony . I Lov KISS.
gruby168 [5.173.***.***] dodano: 26.06.2019, 20:18 #32
BYŁEM I Z WIELU KAPEL CO NA KONCERTACH BYWAŁEM KISS PRZEBIŁ WSZYSTKICH ,POTRAFIĄ ZEJĆ ZE SCENY,DZIĘKI ZA PIĘKNĄ IMPREZĘ
Andreas Truchan [91.36.***.***] dodano: 27.06.2019, 18:14 #33
https://www.rollingstone.de/sebastian-bach-kiss-kein-playback-1627879/
MARCIN [94.75.***.***] dodano: 28.06.2019, 00:25 #34
BYŁEM TAM, NIESAMOWITE WIDOWISKO, MUSLALEM ZE ARENA SPLONIE OD TEGO WSZYSTKIEGO,:D SZKODA ZE TO OSTATNI RAZ.
finest [37.47.***.***] dodano: 21.07.2019, 10:38 #35
Nie rozumiem jak kiss mógł nie zaprosić Ace frehleya i Krissa na zakończenie kariery kiss,to właśnie frehley był najlepszym gitarzystą i siła motorówka tego zespołu,Paul powinien się spalić ze wstydu,