terazmuzyka.pl
Newsy 5198V  
rf | 9 maja 2020
26

Kazik Staszewski opublikował utwór zapowiadający album „Zaraza” [WIDEO]

Poznaliśmy pierwszy teledysk zapowiadający nową płytę Kazika.

Kazik Staszewski i Wojciech Jabłoński powracają z nową płytą. Album „Zaraza” ukaże się już w czerwcu, a póki co poznaliśmy utwór zapowiadający album. Jego tytuł brzmi „Twój ból jest lepszy niż mój”, a jego teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Dyskografia Kazika Staszewskiego poza Kultem obejmuje liczne płyty solowe, a także nagrane z różnymi zespołami, między innymi z Kazik Na Żywo i Kwartet ProForma. Jako artysta solowy Kazik zadebiutował w 1991 roku albumem „Spalam się”, a na koncie ma takie płyty jak „12 groszy”, „Piosenki Toma Waitsa” czy „Czterdziesty pierwszy”. Ostatnie wydawnictwa studyjne Kultu to „Wstyd” i „Wstyd. Suplement” z 2016 roku.


 

REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl Jam, Danzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (26)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 09.05.2020, 08:40 #1
Kazik dostał angaż w ,,Powrocie Rodziny Adamsów,, ?
Dyngus [217.96.***.***] dodano: 09.05.2020, 09:43 #2
je..ć polityków, tych muzycznych też!!!!
Five Fingers Fist Fuck [5.173.***.***] dodano: 09.05.2020, 10:53 #3
O, to już się Kaziowi PiS nie podoba? Niemożliwe.
Pokaż odpowiedzi (6)
PIOTR [89.64.***.***] dodano: 09.05.2020, 15:23 #10
Jest taki facet, którego Ringo Starr nazywał - ŁAJSLOŁ. Prawidłowe zastosowanie angielskiej pisowni. Fall Weiss.
the buckteria [83.20.***.***] dodano: 09.05.2020, 22:26 #11
Kazik nie bierze jeńców. Po prostu.
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 10.05.2020, 09:29 #13
Skoro już się ,,rozpolityczniło,, , to Kazik lepszej ,,laurki,, wystawić nie mógł, bo jaka władza takie nadużycia...
Gargamel [2.204.***.***] dodano: 10.05.2020, 10:10 #14
https://hartman.blog.polityka.pl/2020/05/08/polacy-nie-kochaja-wolnosci/
Pokaż odpowiedzi (3)
Nudziar [83.20.***.***] dodano: 10.05.2020, 11:02 #17
Pomijając polityczne sympatie Kazika, nigdy nie mogłem zrozumieć jego fenomenu. Dlaczego on jest tak wielbiony? Weźmy np. tekst "12 groszy". Jeden wers o tym, kolejny wers o tamtym, żadnej myśli przewodniej, w refrenie coś o jakichś 12 groszach, wszystko tylko tak żeby było do rymu.
Muzycznie też żadna rewelacja.
Pokaż odpowiedzi (3)
Gargamel [2.204.***.***] dodano: 10.05.2020, 12:10 #21
https://hartman.blog.polityka.pl/2020/05/08/polacy-nie-kochaja-wolnosci/ Ot cala prawda polskiej interpretacji wolnośi...
fan [46.134.***.***] dodano: 12.05.2020, 14:32 #22
Kazik śpiewa se co chce i nie musi nikomu się z niczego tłumaczyć.do żadnej partii nie należy więc każda może mu się podobać lub nie
student 81 [79.184.***.***] dodano: 13.05.2020, 12:20 #23
Lepiej się słucha niż ogląda !
Agnes [5.173.***.***] dodano: 14.05.2020, 07:34 #24
Kazik nie myśl że przez to przestanę Cię słuchać. Ale nie myśl też że przestanę głosować na PiS
kiss [89.64.***.***] dodano: 14.05.2020, 16:16 #25
też jestem zdziwiony że sobie Kazik pozwolił na taki tekst, i też jego wcześniejsze wypowiedzi odbierałem jaki propisowskie, lepiej późno niż wcale ,że przeszedł na jasną stronę mocy . bez odbioru .
slabe [87.207.***.***] dodano: 17.05.2020, 14:30 #26
Ehhh liczylem ze to jakis hicior ale to zwykly gniot :(