terazmuzyka.pl
Pitbulek 1351V  
rf | 15 marca 2019
1

Kat & Roman Kostrzewski pokazali się w wersji ludowej [WIDEO]

Kat & Roman Kostrzewski pokazali swoje nietypowe oblicze. Grupa przebrana w kaszubskie nakrycia głowy wystąpiła z ludowym repertuarem.

Zespół Kat & Roman Kostrzewski odwiedził Kaszuby, gdzie pozwolił sobie na mały żart. Członkowie grupy przebrali się w regionalne nakrycia głowy i z lokalnym muzykiem na akordeonie zagrali na tradycyjnych instrumentach. Towarzyszyła im... koza.

Roman Kostrzewski skomentował odejście Irka Lotha

Występ ten możecie obejrzeć poniżej.

1 marca 2019 roku ukazała się nowa płyta zespołu Kat & Roman Kostrzewski, zatytułowana „Popiór”. Tak płytę zapowiadał sam zespół:

Płyta zawrze osiem, a jakże, metalowych utworów, co nie oznacza, że będzie tylko łojenie. Jest także miejsce na oddech i kontemplację delikatnych, klimatycznych nut. Wszystko zaczyna „Łossod” czyli zejście z gór, być może Popióra, postaci ze skrzydłami anioła tracącego lotki w zderzeniu z realiami życia.

Publikacja nowej płyty to również trasa koncertowa, która rozpoczęła się w Warszawie. Kat & Roman Kostrzewski odwiedzą kilkanaście polskich miast. Na razie ogłoszono koncerty do 27 kwietnia, ale już wiadomo, że będzie ich jeszcze więcej.

Poniżej grafika przygotowana w związku z trasą koncertową Kat & Roman Kostrzewski:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
smichawa [83.22.***.***] dodano: 15.03.2019, 20:47 #1
a tu kolejni parodyści ze sceny dinozaurów, powinni byli jeszcze pod kioskiem ruchu i jubilatem zajazgotać, dla wzmocnienia przekazu wiochy.
Zobacz także
Pitbulek 1711V  
1

Gwiazdy rocka żegnają Kobego Bryanta

rf | fot. Christopher Johnson | 27 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group