terazmuzyka.pl
Film / serial 268V  
mg | 3 czerwca 2020
4

„Kapitan Tsubasa” w nowej wersji również w polskiej telewizji. Kiedy premiera?

Już niedługo w polskiej telewizji będzie można obejrzeć nową adaptację mangi Yoichiego Takahashiego.

„Kapitan Tsubasa” to nowy serial anime, który powstał w oparciu o mangę Yoichiego Takahashiego. Przedstawia losy młodego piłkarza, który stawia dopiero swoje pierwsze kroki na murawie i powoli pnie się po stopniach zawodowej kariery, żeby ostatecznie odnieść międzynarodowy sukces. Emisja nowej odsłony serialu rozpoczęła się w 2018 roku.

Na postawie wspomnianej mangi powstała również oryginalna seria znana w Polsce jako „Kapitan Jastrząb”, która okazała się prawdziwym fenomenem lat 80. Składający się ze 128 odcinków serial emitowany był na wielu kanałach: Polonii 1, Polsat 2, AXN Sci-Fi czy w końcu TVP Sport.  

Jego nowa wersja, czyli wspomniany „Kapitan Tsubasa”, również trafi na antenę telewizji publicznej. Serial z polskim dubbingiem emitowany będzie od 25 czerwca na TVP ABC. Od poniedziałku do piątku o godzinie 20:45, a w weekendy o 20:30. Do tej pory powstały 52 odcinki nowego „Kapitana Tsubasy”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mantas [84.38.***.***] dodano: 03.06.2020, 16:13 #1
Chyba już naprawdę nie wiecie o czym pisać? A kiedy informację o nowej Śwince Peppie lub Bobie Budowniczym??? Czy nie lepiej skupić się na wiadomościach zgodnych z podstawowym profilem pisma, które towarzyszy mi ( i wielu innym ) od samego jego początku. Niestety ale loty miesięcznika są coraz niższe. Szkoda, bo coraz większym łukiem omijacie pewne grupy, jakże ważne dla muzyki rockowej, jak np: The Cult, Venom, Suicidal Tendensies, Saxon, Def Leppard, Turbo, Voivod.... jedynie Metallica jest wałkowana w każdym możliwym kontekście.
Pomimo wszystko: powodzenia i sukcesów
Pokaż odpowiedzi (1)
JP3 [31.178.***.***] dodano: 03.06.2020, 17:12 #3
jaka strona takie wiadomości ... coraz mniej rocka w rocku
karol dodano: 06.06.2020, 13:45 #4
Nie ma co narzekac na treść tego posta. Teraz Rock już od paru dobrych lat jedzie głównie na nostalgii - Metallica/Ozzy/Guns'N'Roses i tak w kółko, także takie wpisy o Kapitanie Jastrzębiu czy innym Obcym w sam raz pasują do całości. I dziwić się, że ludzie narzekają, że rock już umarł, że kiedyś to było a teraz to nie ma skoro ta strona jest tak ograniczona jeżeli chodzi o różnorodność zawartości.
Nie zmienia to faktu, że warto jednak tu zaglądać, zawsze się wygrzebie coś ciekawego, jak ostatnio, na przykład, na bierząco przedstawiana sytuacja w radiowej Trójce. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2020, 13:45
Zobacz także
0

„Tron 3” ma reżysera

rf | 11 sierpnia 2020
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group