terazmuzyka.pl
Newsy 2243V  
rf | 15 sierpnia 2019
5

Jonathan Davis (Korn): Czy przeszkadza mu religijność Heada?

Wokalista zespołu Korn skomentował nawrócenie Heada oraz powiedział, dlaczego nie toleruje religii.

Gitarzysta zespołu Korn, Brian „Head” Welch jakiś czas temu nawrócił się na wiarę chrześcijańską. Co o tym myśli Jonathan Davis, który znany jest z krytycznego stosunku do religii?

Jonathan Davis: Dzięki tej płycie pokochałem metal

Jonathan Davis w wywiadzie dla radia WAAF powiedział:

Nie mam problemu z religijnością Heada tylko z religią w ogóle. Cieszę się, że coś pomogło mu wyjść z dołka i szanuję to. Jeśli komuś to jest potrzebne, spoko. Tylko nie wciskajcie mi swoich poglądów. Nie wpychajcie mi swojej wiary. Ja nie wpycham wam swojej, więc się odpierdolcie.

Jeśli się temu przyjrzeć, to całkiem zabawne, jak oni wierzą i jak się zachowują. To niedorzeczne. Myślę, że Head zgodziłby się ze mną w wielu miejscach.

Nowy album grupy Korn nazwany „The Nothing” opublikowany zostanie 13 września nakładem Roadrunner/Elektra. W studiu nagraniowym zespół wsparł producent Nick Raskulinecz, który współpracował z grupą przy ich poprzednim wydawnictwie – „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku.

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

- przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tg5g5g [194.146.***.***] dodano: 15.08.2019, 18:10 #1
Wyje*ane niech wieży w co mu się ku*wa podoba
Pokaż odpowiedzi (2)
Baby Seal [188.147.***.***] dodano: 16.08.2019, 10:12 #4
Szczera wypowiedź. Ale czasy są takie, że gdyby np. w ten sam sposób wypowiedział się na temat gejów to mógłby mieć problemy.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 666V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group