terazmuzyka.pl
Pitbulek 547V  
rf | 22 kwietnia 2020
0

Jon Bon Jovi wyjaśnił, dlaczego nadał Paulowi McCartneyowi przezwisko

Lider zespołu Bon Jovi wyjaśnia, dlaczego nie mówi do Paula McCartneya po prostu po imieniu.

W wywiadzie dla programu Howarda Sterna Jon Bon Jovi opowiedział o swojej przyjaźni z Paulem McCartneyem. Wokalista przyznaje, że jest wielkim fanem Beatlesów i za każdym razem, kiedy spotyka Paula czuje pewną niezręczność.

Jon Bon Jovi mówi:

Spotkaliśmy się na koncercie Eagles i zwróciłem się do niego słowami „Beatles Paul”. Zapytał mnie: „Dlaczego mnie nazywasz Beatlesem Paulem?”.

Odparłem: „Bo jestem za stary, żeby mówić do ciebie Panie McCartney i zbyt nieśmiały, żeby mówić do ciebie po imieniu. Wolisz, żebym zwracał się do ciebie „wasza wysokość” czy „Beatles Paul”? W końcu jest Beatlesem na miłość boską!

W maju ma ukazać się nowy album Bon Jovi, zatytułowany „Bon Jovi: 2020”. Zespół jednak musiał odwołać tegoroczną trasę koncertową z powodu pandemii koronawirusa.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 740V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2106V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group