terazmuzyka.pl
Film / serial 608V  
rf | 9 lipca 2020
2

Johnny Depp: Disney myślał, że Jack Sparrow jest gejem

Johnny Depp przyznał, że szefowie Disneya nie byli zadowoleni z jego wersji Jacka Sparrowa.

Piraci z Karaibów” należą do jednej z najpopularniejszych franczyz filmowych ostatnich dekad. Seria Disneya zdobyła popularność na całym świecie i dziś nikt nie wyobraża sobie kapitana Jacka Sparrowa w wydaniu kogoś innego niż Johnny Depp. Ale wytwórnia Disneya początkowo nie była zadowolona z wyboru aktora i miała wątpliwości co do jego postaci.

W wywiadzie dla „GQ” Johnny Depp wspomina, że ówczesny szef Disneya stwierdził, że Depp „zrujnuje film”, a Nina Jacobson zapytała aktora, czy Jack Sparrow jest gejem. Depp miał jej odpowiedzieć, że wszystkie grane przez niego postaci są homoseksualne. W wywiadzie Depp przyznał:

Wytwórnie takie jak Disney często mają wątpliwości co do pewnych kreatywnych wyborów jakie podejmiesz i jeśli wytwórnia nie ma wątpliwości to znaczy, że nie wykonałem mojej pracy prawidłowo.

Seria „Piraci z Karaibów” liczy do tej pory pięć części i we wszystkich główną postacią był Jack Sparrow grany przez Johnny’ego Deppa. Filmy okazały się niezwykłym sukcesem finansowym, przynosząc razem przeszło 3,7 mld USD. Zdobyły 11 nominacji i jedną statuetkę Oscara. Ostatnia część ukazała się w 2017 roku pod tytułem „Zemsta Salazara”.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Callisto [217.96.***.***] dodano: 09.07.2020, 11:38 #1
szkoda że grane przez niego postaci nie są pedofilami. (LGBTQP).
down666 [185.56.***.***] dodano: 09.07.2020, 20:47 #2
razem z tobą...
Zobacz także
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group